עשהאל בן שבת, שהגיע בשנה שעברה לליגה היוונית לקבוצת פנתראקיקוס ובקיץ עבר לקרקיירה, שוחרר מהמועדון. שחקנה לשעבר של רמת השרון שיחק העונה 4 משחקים במדי קבוצתו ולא הותיר חותם.

משחקו האחרון של עשהאל בן שבת היה לפני יותר מחודשיים, ב-26 באוקטובר. מאז, הוא לא ראה דשא. כעת, עם פתיחת חלון העברות באירופה, הוא ינסה למצוא לעצמו בית חדש. במועדון אמרו: "קבוצת קרקיירה מודיעה על הפסקת שיתוף הפעולה עם עשהאל בן שבת. הקבוצה מודה לשחקן על תרומתו ומאחלת לו בהצלחה בהמשך הקריירה".

מוליכת הליגה היוונית, פאוק סלוניקי הודחה הערב (רביעי) מהגביע אחרי 0:0 בחוץ עם קרקיירה במסגרת הגביע, שהותיר אותה במקום האחרון בבית 2. אייל גולסה השלים 90 דקות בהרכב של השחורים-לבנים.

חרף העובדה שפתח בהרכב, הקשר לא הצליח להושיע את האורחת ולעזור לה להשיג את הניצחון שלו היא הייתה זקוקה נואשות. מנגד, עשהאל בן שבת לא שיחק בשורות קרקיירה.            

אייל גולסה (פייסבוק)
אייל גולסה (פייסבוק)
 

בגביע הקפריסאי, א.א.ק לרנקה ורוברטו קולאוטי רשמו ניצחון 0:1 ביתי ב"דרבי הישראלי" על נאה סאלאמיס ורם שטראוס במסגרת המשחק הראשון בשמינית הגמר.

החלוץ פתח בהרכב ושיחק 77 דקות, אך לא הצליח לכבוש, בעוד השוער השלים משחק מלא בשער היריבה. ונדר הבקיע את שער הניצחון של לרנקה בדקה ה-73, הגומלין ייערך בעוד שבוע.