בצעד לא שגרתי, מנכ”ל הפועל פתח תקווה, אבי יחיאל, פנה דיין בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, וביקש ממנו לקיים עיון מחדש בהחלטתו לאחר האירועים האלימים בסיום המשחק בין הפועל רמת גן לבין אחי נצרת. בסיום אותו משחק, כזכור, התפתחה קטטה שאף כללה את תקיפת השופט הרביעי, יפתח אברהם. נצרת נענשה בקנס של 20 אלף שקל, שלושה משחקים ללא קהל והרחקת הקשר מייקל אומוה.

בפנייתו של יחיאל לדיין הוא קבל כי הדבר “מהווה פרס עבור אחי נצרת, ויאפשר לה תנאים נוחים לאירוח משחקים ביתיים ללא עידוד מצד הקבוצה האורחת. אבקש להאיר את תשומת ליבו של בית הדין הנכבד לכך שלא בכדי הוסף לתקנון המשמעת של ההתאחדות סעיף המאפשר לבית הדין לקבוע שעל אף שהושת עונש בדמות עריכת משחקים ללא קהל על הקבוצה הביתית, בכל זאת תתאפשר כניסה למשחק רק לאוהדי הקבוצה האורחת”.

אבי יחיאל, אייל ברקוביץ', שגיא שיינר (דוברות הפועל פתח תקווה)אבי יחיאל, אייל ברקוביץ', שגיא שיינר (דוברות הפועל פתח תקווה)

ביום שני הקרוב (19:00) ייפגשו הקבוצות במגרשה הביתי של נצרת, עילוט. פ”ת תגיע למשחק הזה כשהיא עם 27 נקודות ומתחת לקו האדום, רחוק מנצרת לה 39 נקודות. שני משחקי הבית האחרים של נצרת שיושפעו מהשינוי בהחלטה, במידה ותובע ההתאחדות אכן יחליט לאשר כניסת אוהדי חוץ, יהיו מול הפועל אום אל פאחם והפועל רעננה.

אי אפשר לבעוט פננקה בצורה יותר מושלמת