יושב ראש סקציה נס ציונה, אלי כהן החליט לקחת צעד אחורה מהקבוצה ואף עלול לעזוב את המועדון. אם אכן יעזוב תהיה זו מהלומה קשה עבור העולה החדשה לליגת העל, שעדיין לא מצאה את המשאבים המתאימים לליגה הבכירה. מספר שחקנים במועדון הכתום אף מדברים על כך שהוא כבר התפטר.

הסיבה להחלטתו של כהן ככל הנראה טמונה בכך שאינו מרוצה מהתנהלות הדברים עד כה בכל הקשור לקביעת אצטדיון ביתי לעונת המשחקים הקרובה, היעדר תקציב ראוי מעיריית העיר המקשה על הבאת שחקנים ובניית סגל לעונת הבכורה בליגת העל. 

אצטדיון הברפלד (רדאד ג'בארה)אצטדיון הברפלד (רדאד ג'בארה)

כזכור, לפני כשבוע פנו בקבוצה לעיריית ראשון לציון במטרה לקבל סיוע באישור אצטדיון הברפלד אך על פי גורמים במועדון טרם התקבלה תשובה כשהחשש הוא שיש ענייני פוליטיקה המעורבת בפנים ומקשה על המהלכים להתקיים.

באותו נושא, ירון שרהבני, יו”ר חוג האוהדים, החליט לפרוש מתפקידו: "חברים יקרים, לאור המצב המתרחש סביב עליית הקבוצה לליגת העל ולאחר שיחה ידידותית עם יו"ר הסקציה הנאמן אלי כהן, החלטתי לאחר שנתיים של עשייה מרובה והשקעה אין סופית בהתנדבות מלאה לפרוש. הובלתי אתכם בדרך ישרה, באהבה אין סופית לקבוצה שאנו כל כך אוהבים והצלחנו להחזיר לסקציה את קהל האוהדים ובגדול. רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם על שיתוף פעולה והעזרה במהלך כל התקופה, בלעדינו הסקציה לא הייתה מגיעה לאן שהגיעה, אז שוב תודה ענקית לכולכם״.