הדרבי הצפוני בו רשמה הפועל נוף הגליל 3:4 דרמטי על הפועל עפולה סיפק דרמה גדולה על הדשא, אך לצערן האקשן האמיתי ממשיך להתמקד בכל מה שלא קשור לכדורגל. אחרי שבנוף הגליל טענו להתנהגות לא ראויה של שלומי דורה וזה החזיר בתגובה נגד ירון הוכנבוים, בעפולה טוענים שקשר המנצחת, גיא דיין, ירק על שחקנם, אופק נדיר.

“מועדון הכדורגל הפועל עפולה עומד מאחורי שחקן הקבוצה, אופק נדיר. שחקן הפועל נוף הגליל, גיא דיין, ניגש בסיום המשחק וירק בפניו של נדיר”, נכתב בהודעה של עפולה שם הוסיפו: “אנחנו לא מופתעים מהתנהגותו השנויה במחלוקת של דיין שבאה במגוון דרכים. נזכיר לכם שרק לפני כשנתיים במדיה של קבוצתו כיום, דיין עמד לדין עקב קריאות גזעניות לשחקן עירוני קריית שמונה, עומר לקאו”.

גיא דיין בעימות (עמרי שטיין)גיא דיין בעימות (עמרי שטיין)

תגובת גיא דיין להודעתה של עפולה: “לא היה ולא נברא. היו חילופי קללות בינינו וזה הכל. פעם שנייה שזה קורה לי עם הילד הלא מחונך הזה אופק נדיר, שלא בוחל באמצעים והחל משריקת הפתיחה קילל אותי בלי הפסקה, את אשתי ואת הילדים. זה קרה גם במשחק האחרון של העונה שעברה. כל שחקני עפולה קיללו והתנהגו בצורה מסריחה כלפינו לאורך כל המשחק, רואים בטלוויזיה את יובל שאווט אחרי השער שכבש מקלל את המאמן ירון הוכנבוים והוא גם נשך את אלי בלילתי. דור כוכב לאורך 90 דקות לא הפסיק לקלל את השחקנים ולדבר בצורה שהדף לא יכול לספוג”.

גיל ברעם, מנכ”ל נוף הגליל השיב בחזרה: “מועדון נוף הגליל מגנה כל התנהגות שהיא לא ספורטיבית ומבטיח להעניש את גיא דיין, בדיוק באותו עונש שעפולה יענישו את אופק נדיר על ההתנהגות שגררה את המקרה המדובר. וזאת לא הפעם הראשונה!”.