המחזור השלישי בליגה הלאומית נמשך היום (שני) וסיפק כמה משחקים מרתקים. במוקד, הפועל נוף הגליל ניצחה 0:1 את הפועל ראשון לציון. בנוסף, הפועל רעננה סיימה ב-1:1 מול הפועל עפולה ומ.ס כפר קאסם ומכבי אחי נצרת נפרדו ב-1:1.

הפועל נוף הגליל – הפועל ראשון לציון 0:1

המארחת שפתחה את המחזור כמוליכת הטבלה המשיכה לשמור על הפסגה. נוף הגליל לא הרשימה במיוחד אך ידעה גם במשחק כזה להוציא 3 נקודות ולשמור על מאזן מושלם. המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה במיוחד, שתי הקבוצות הציגו משחק שקול ולא השכילו לכבוש ב-45 הדקות הראשונות של המשחק. הקצב עלה במחצית השנייה, ובדקה ה-61 דיוויד אקווה כבש את הראשון במשחק עבור המארחת, ובכך חתם את תוצאת המשחק.

רועי זריהן נרדף על ידי מתיאוס לימה (עמרי שטיין)רועי זריהן נרדף על ידי מתיאוס לימה (עמרי שטיין)
דולב בלולו רודף אחרי גיא דיין (עמרי שטיין)דולב בלולו רודף אחרי גיא דיין (עמרי שטיין)

דקה 61, הפועל נוף הגליל עלתה ל-0:1: דיוויד אקווה כבש ראשון לזכות המארחת וקירב אותה לניצחון שלישי ב-3 מחזורי הפתיחה של העונה.

שחקני הפועל נוף הגליל חוגגים (עמרי שטיין)שחקני הפועל נוף הגליל חוגגים (עמרי שטיין)
שחקני ראשל"צ מאוכזבים (עמרי שטיין)שחקני ראשל"צ מאוכזבים (עמרי שטיין)

מ.ס כפר קאסם – מכבי אחי נצרת 1:1

שתי הקבוצות הציגו משחק מאכזב נוסף ועדיין לא השיגו ניצחון ראשון העונה. גיבור המחצית הראשונה הוא ללא ספק עידן אהדנני. בדקה ה-19 הבלם העצום היה זה שכבש את הראשון במשחק והעלתה את כפר קאסם ל-0:1, ותוך 4 דקות כבש שער נוסף, אך הפעם לשער של קבוצתו וסידר לאחי נצרת שוויון מהיר בדקה ה-23. בדקה ה-66 קסילירסת נג'ומה השאיר את אחי נצרת ב-10 שחקנים אך כפר קאסם לא ניצלה את זה בכדי להשיב את היתרון עד לסיום.

דקה 19, מ.ס כפר קאסם עלתה ל-0:1: עידן אהדנני עלה ראשון על לוח התוצאות כשהעלה את קבוצתו ליתרון, במטרה להשיג ניצחון ראשון העונה.

דקה 23, מכבי אחי נצרת איזנה ל-1:1: 4 דקות בלבד לאחר שכבש את השער הראשון במשחק, אהדנני בעצמו כבש שער עצמי אומלל והחזיר את היריבה מנצרת למשחק.

דקה 66, מכבי אחי נצרת נשארה ב-10 שחקנים: קסילירסת נג'ומה קיבל כרטיס אדום מהשופט והותיר את הקבוצה שלו עם שחקן אחד פחות. האם כפר קאסם תנצל זאת כדי להשיב את היתרון?

הפועל רעננה – הפועל עפולה 1:1

היורדת הטרייה הגיעה במצב רוח מדוכדך אחרי ההפסד במחזור הפתיחה וקיוותה ללנצח לראשונה העונה, אך שמטה יתרון לקראת הסיום ונותרה עדיין ללא ניצחון. רעננה פתחה טובה את המשחק ובדקה ה-36 עלתה ליתרון משער של מוחמד בדארנה. כשהיה נראה שהקבוצה מהשרון בדרך לניצחון, עפולה התעוררה ובדקה ה-70 חזרה למשחק משער של מאוריסיו קורדיירו הנהדר, שבכך גם קבע את תוצאת הסיום.

דקה 36, הפועל רעננה עלתה ל-0:1: מוחמד בדארנה כבש לזכות רעננה את השער הראשון במשחק, וקירב אותה לניצחון בכורה בליגת המשנה.

דקה 70, הפועל עפולה חזרה ל-1:1: האורחת חזרה למשחק! מאוריסו קורדיירו הבקיע 20 דקות לסיום וכעת מעמיד את היורדת הטרייה במצב בעייתי.