הגרלת המשחקים לעונה הבאה בליגה הלאומית נערכה היום (רביעי) ונקבעו המשחקים לעונת 2021/22. הגרלת המחזור הראשון זימנה ליורדת הטרייה, בני יהודה, התמודות באיכסל. בנוסף,  מ.ס כפר קאסם תארח את סקציה נס ציונה, הפועל אום אל פאחם תפגוש את הפועל רעננה, ואחי נצרת תתמודד מול הפועל עפולה.

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)

במשחקים נוספים במסגרת מחזור הפתיחה,  האדומים אשדוד יתארחו ברמת השרון והפועל עכו תארח את כפר סבא. הפועל רמת תפגוש באצטדיון רמת גן את מכבי בני ריינה וביתר תל אביב תשחק מול הפועל ראשל”צ. 

משחקי הסיבוב הראשון:

מחזור 1, 26.8.21
מ.ס כפר קאסם – סקציה נס ציונה
הפועל א.א פאחם – הפועל רעננה
מכבי אחי נצרת – הפועל עפולה
הפועל רמת השרון – א.ס אשדוד
הפועל איכסל – בני יהודה
הפועל ר”ג – מכבי בני ריינה
בית”ר ת”א/בת ים – הפועל ראשל”צ

מחזור 2, 2.9.21
הפועל ראשל”צ – מ.ס כפר קאסם
מכבי בני ריינה – בית”ר ת”א/בת ים
בני יהודה – הפועל ר”ג
הפועל כפ”ס – הפועל איכסל
א.ס אשדוד – הפועל עכו
הפועל עפולה – הפועל רמה”ש
הפועל רעננה – מכבי אחי נצרת
סקציה נס ציונה – הפועל א.א פאחם

מחזור 3, 10.9.21
הפועל א.א פאחם – מ.ס כפר קאסם
מכבי אחי נצרת – סקציה נס ציונה
הפועל ניר רמה”ש – הפועל רעננה
הפועל עכו – הפועל עפולה
הפועל איכסל – א.ס אשדוד
הפועל ר”ג – הפועל כפ”ס
בית”ר ת”א/בת ים – הפועל ראשל”צ
הפועל ראשל”צ – מכבי בני ריינה

מחזור 4, 17.9.21
מ.ס. כפר קאסם - מכבי בני ריינה
בני יהודה ת"א - הפועל ראשל"צ
הפועל כפ"ס - בית"ר ת"א/בת ים
א.ס. אשדוד - הפועל ר"ג 
הפועל עפולה - הפ' איכסל 
 הפועל רעננה - הפועל עכו
 סקציה נס ציונה - הפועל ניר רמה"ש
 הפועל א.א. פאחם - מכבי אחי נצרת

מחזור 5, 24.9.21
מכבי אחי נצרת –  מ.ס. כפר קאסם סוהיב
הפועל ניר רמה"ש –  הפועל א.א. פאחם
הפועל עכו –  סקציה נס ציונה
הפ' איכסל – הפועל רעננה
הפועל ר"ג – הפועל עפולה
בית"ר ת"א בת ים  – א.ס. אשדוד
הפועל ראשל"צ – הפועל כפ"ס
מכבי בני ריינה  – בני יהודה ת"א

מחזור 6, 1.10.21
מ.ס. כפר קאסם – בני יהודה ת"א
הפועל כפ"ס – מכבי בני ריינה
א.ס. אשדוד – הפועל ראשל"צ
הפועל עפולה – בית"ר ת"א בת ים
הפועל רעננה – הפועל ר"ג
סקציה נס ציונה – הפ' איכסל
הפועל א.א. פאחם – הפועל עכו
מכבי אחי נצרת –  הפועל ניר רמה"ש

מחזור 7, 8.10.21
הפועל ניר רמה"ש – מ.ס. כפר קאסם
הפועל עכו –  מכבי אחי נצרת
הפ' איכסל – הפועל א.א. פאחם
הפועל ר"ג –  סקציה נס ציונה
בית"ר ת"א/בת ים – הפועל רעננה
הפועל ראשל"צ – הפועל עפולה
מכבי בני ריינה  – א.ס. אשדוד
בני יהודה ת"א –  הפועל כפ"ס

מחזור 8, 15.10.21
מ.ס. כפר קאסם – הפועל כפ"ס
א.ס. אשדוד – בני יהודה ת"א
הפועל עפולה –  מכבי בני ריינה
הפועל רעננה –  הפועל ראשל"צ
סקציה נס ציונה – בית"ר ת"א בת ים
הפועל א.א. פאחם – הפועל ר"ג 
מכבי אחי נצרת – הפ' איכסל 
הפועל ניר רמה"ש –  הפועל עכו

מחזור 9, 22.10.21
הפועל עכו - מ.ס. כפר קאסם
הפ' איכסל - הפועל ניר רמה"ש
הפועל ר"ג - מכבי אחי נצרת
בית"ר ת"א בת ים - הפועל א.א. פאחם
הפועל ראשל"צ - סקציה נס ציונה
מכבי בני ריינה - הפועל רעננה
בני יהודה ת"א - הפועל עפולה
הפועל כפ"ס - א.ס. אשדוד

מחזור 10, 29.10.21
מ.ס. כפר קאסם - א.ס. אשדוד
הפועל עפולה - הפועל כפ"ס
הפועל רעננה - בני יהודה ת"א
סקציה נס ציונה - מכבי בני ריינה
הפועל א.א. פאחם - הפועל ראשל"צ
מכבי אחי נצרת - בית"ר ת"א בת ים
הפועל ניר רמה"ש - הפועל ר"ג 
הפועל עכו - הפ' איכסל 

מחזור 11, 5.11.21
הפ' איכסל - מ.ס. כפר קאסם סוהיב
הפועל ר"ג - הפועל עכו
בית"ר ת"א בת ים - הפועל ניר רמה"ש
הפועל ראשל"צ - מכבי אחי נצרת
מכבי בני ריינה - הפועל א.א. פאחם
בני יהודה ת"א - סקציה נס ציונה
הפועל כפ"ס - הפועל רעננה
א.ס. אשדוד - הפועל עפולה
 

מחזור 12, 16.11.21
מ.ס. כפר קאסם - הפועל עפולה
הפועל רעננה - א.ס. אשדוד
סקציה נס ציונה - הפועל כפ"ס
הפועל א.א. פאחם - בני יהודה ת"א
מכבי אחי נצרת - מכבי בני ריינה
הפועל ניר רמה"ש - הפועל ראשל"צ
הפועל עכו - בית"ר ת"א בת ים
הפ' איכסל - הפועל ר"ג 

מחזור 13, 3.12.21
הפועל ר"ג – מ.ס. כפר קאסם
בית"ר ת"א בת ים – הפ' איכסל עמאד
הפועל ראשל"צ – הפועל עכו
מכבי בני ריינה – הפועל ניר רמה"ש
בני יהודה ת"א – מכבי אחי נצרת
הפועל כפ"ס –  הפועל א.א. פאחם
א.ס. אשדוד – סקציה נס ציונה
הפועל עפולה הפועל רעננה

מחזור 14, 7.12.21
מ.ס. כפר קאסם – הפועל רעננה
סקציה נס ציונה –  הפועל עפולה
הפועל א.א. פאחם –  א.ס. אשדוד
מכבי אחי נצרת –  הפועל כפ"ס
הפועל ניר רמה"ש – בני יהודה ת"א
הפועל עכו – מכבי בני ריינה
הפ' איכסל – הפועל ראשל"צ
הפועל ר"ג – בית"ר ת"א בת ים

מחזור 15, 10.12.21
בית"ר ת"א בת ים – מ.ס. כפר קאסם
הפועל ראשל"צ – הפועל ר"ג אסי
מכבי בני ריינה – הפ' איכסל עמאד
בני יהודה ת"א – הפועל עכו
הפועל כפ"ס – הפועל ניר רמה"ש
א.ס. אשדוד – מכבי אחי נצרת
הפועל עפולה –  הפועל א.א. פאחם
הפועל רעננה  – סקציה נס ציונה