הפועל פתח תקווה מצאה את המאמן שלה לעונה הקרובה. אחרי שירדה לליגה א’ בתום מחזור סיום דרמטי ושנוי במחלוקת בליגה הלאומית, הקבוצה מאם המושבות מינתה את עופר טסלפפה להיות האיש שיוביל אותה מהקווים בעונת 2021/2022, לאחר שהמאמן חתם לשנתיים באמצעות סוכנו אורן יחזקאל.

טסלפפה, שעבד יחד עם ראשי המועדון בשבועות האחרונים על בניית התקציב והמטרות המקצועיות של הקבוצה, סיפר: "על אף הצעות מליגות בכירות יותר בחרתי להגיע להפועל פ”ת כי אני רואה כאן דרך אמיתית וכוונה להצלחה. המקום הטבעי של הפועל פ”ת הוא בצמרת ליגת העל ואנחנו נמצאים בשלב הראשון לחזרה לשם. אני וכל המועדון מכוונים לבנייה נכונה וחכמה. אנחנו נרצה להציג כדורגל יפה לעין, ומאמינים שהקהל הגדול של הפועל פ”ת יגיע לתמוך בנו במגרשים וכן יתמוך בקבוצה כלכלית כי הם בעלי המועדון".

אבי יחיאל, מנכ״ל המועדון, אמר: “ראשית, אני רוצה להודות לקלמי סבן והצוות המקצועי מהעונה שעברה. קלמי הוא איש הפועל פ”ת אשר תמיד עמד לרשות המועדון ואנו בטוחים שדרכינו עוד יפגשו בעתיד. בחרנו בעופר טסלפפה כמאמן בגלל ניסיונו המוכח בליגה א' ובליגה הלאומית, וכזה שסגנון המשחק שלו מתאים למה שאנו בהנהלה ובקהל רוצים לראות בקבוצה. לאחר תקופה קשה זה הזמן להרים את עצמנו ולצאת לדרך חדשה”.

אוסאמה חלאילה מוצג במכבי ת"א