פארסה גדולה נרשמה הערב (שבת) באצטדיון טדי רגע לפני סיום המשחק בין ישראל לפולין. דווקא בדקות טובות של ישראל אחרי שהנבחרת חזרה לעניינים עם שער מצמק בהפסד 2:1, אוהד בן 15 פרץ למגרש בניסיון להצטלם עם רוברט לבנדובסקי.

האוהד הצליח לעבור את מערך האבטחה שבאופן חובבני לא שם לב לכניסתו ואפשר לו להגיע עד לחלוץ הפולני ואף להתחבק איתו. לבסוף אחד מהמאבטחים שרדף אחרי אותו אוהד נתקע בשוגג בשחקן ההגנה של פולין, תומאש קאנג’יורה, שנפל אל כר הדשא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרצוג: מחצית ראשונה חלשה שלנו

המאבטח עצמו נפגע בפניו ושבר את האף וגם השחקן נותר שרוע ופצוע על הדשא. השופט מתיאס גסטרניוס מפינלנד היה נחוש להפסיק את המשחק ואף הורה לצוותו לרדת מכר הדשא מאחר שהוא חשב שהאוהד הוא שפגע בשחקן.

המאבטח רודף אחרי האוהד שפרץ למגרש (אורן בן חקון)המאבטח רודף אחרי האוהד שפרץ למגרש (אורן בן חקון)

שחקני נבחרת ישראל צבאו על השופט במטרה לשנות את דעתו, ומי שעוד ניסה לשנות את רוע הגזרה היה דווקא מאמן נבחרת פולין, ייז’י בז׳צ׳ק, שניגש לשופט והסביר לו כי הייתה זו פגיעה של המאבטח בטעות, זאת לאחר שווילי רוטנשטיינר פנה לבז’צ’ק וביקש ממנו שיאמר לשופט בעצמו שהמאבטח פגע בשחקן, כדי שהמשחק לא יופסק.

גם הקפטן הפולני קמיל גליק ניסה לשכנע את השופט לחזור למגרש ולאחר שהאחרון הבין ששתי הנבחרות מעוניינות להמשיך וכי המאבטח הוא שפגע בשחקן, הוא הורה לחזור למגרש והמשחק הסתיים בשלום.

האוהד שפרץ (באפור) ושניים מהמאבטחים שרצו בעקבותיו (חגי מיכאלי)האוהד שפרץ (באפור) ושניים מהמאבטחים שרצו בעקבותיו (חגי מיכאלי)

בהתאחדות הודו שהם החסירו מספר דפיקות לב כאשר השופט היה נחוש להפסיק את המשחק. כעת נותר לראות מה יהיו ההשלכות של האירוע, מתוך הנחה שהשופט הפיני בוודאי יציין את האירוע בדו”ח השיפוט שלו, כאשר ההערכות מדברות על כל שההתאחדות עשויה לספוג קנס.

מאמן הנבחרת אנדי הרצוג התייחס לאירוע אחרי המשחק ואמר: “אמרתי לשופט שסדרן פגע בשחקן הפולני. צריך לציין שהפולנים היו הוגנים ואמרו שהם רוצים להמשיך במשחק. אני שמח שהמשחק לא הופסק”