פרויקט נבחרי העונה של ONE בשיתוף עם ארגון השחקנים ממשיך, והפעם – אתם בוחרים את שחקנית העונה בישראל. ארגון מאמני הכדורגל גם שותף לבחירה. הגולשים יהוו 40% מהבחירה, שחקניות הכדורגל לפי הקטגוריה יהוו 40% נוספים מהבחירה, עוד 10% יהיו של המאמנים ו-10% נוספים של וועדה מיוחדת המשותפת לארגון שחקני ושחקניות הכדורגל יחד עם ONE.

קורל חזן (מכבי בנות עמק חפר)

חזן, הישראלית בת ה-22, שחקנית נבחרת ישראל ואחת החלוצות הטובות ביותר בליגת העל. היא מלכת השערים הנוכחית של הליגה עם 12 גולים, מחצית מהשערים של קבוצתה ההתקפית שנמצאת במקום הרביעי בטבלה. חזן התמודדה עם קרע ברצועה הצולבת בעבר, אבל בדומה לרוב ההגנות בליגת העל, הפציעה לא הצליחה לעצור אותה.

קורל חזן (אוקסנה דניסוב)קורל חזן (אוקסנה דניסוב)

נגו מבלאק (מ.ס קריית גת)

השחקנית הטובה ביותר אצל מוליכת הטבלה, היחידה בליגה שעדיין ללא הפסד ועם 39 נקודות מ-45 אפשריות. הקמרונית בת ה-28 שיחקה אצל הקבוצה מהדרום גם בשנה שעברה, בה קריית גת סיימה במקום השני, אבל השיפור שלה (11 שערים העונה) ושל הקבוצה מוביל את הקרייתים לעבר האליפות. אי אפשר לעצור את קריית גת, וכמו שזה נראה אי אפשר לעצור גם את נגו מבלאק.

נגו מבלאק (אוקסנה דניסוב)נגו מבלאק (אוקסנה דניסוב)

חנה אדלר (בנות נתניה)

החלוצה בת ה-23 של נתניה עם 10 שערים בכל המסגרות, 6 מתוכם בליגה. חוכמת המשחק ומוסר העבודה של אדלר בולטים כשהיא עולה למגרש וזכו למחמאות מצד חברותיה לקבוצה שנמצאת בצמרת הליגה ובמקום השני, הודות ליכולת הגבוהה של השחקנית שפתחה ב-15 משחקים בכל המסגרות.

חנה אדלר (צילום: אוקסנה דניסוב)חנה אדלר (צילום: אוקסנה דניסוב)

אופל סופר (אס”א תל אביב)

סופר זכתה באליפויות רצופות עם רמת השרון ואס”א תל אביב, לא מקרי בהתחשב ביכולתה להפוך את השחקניות סביבה לטובות יותר. היא משחקת בנבחרת ישראל ונחשבת לאחת הקשריות האחוריות הטובות ביותר בישראל, בזכות השילוב בין פעולות הגנתיות טובות להבנת משחק גבוהה החיונית לתפקיד זה, שהופך לאחד החשובים ביותר בכדורגל המודרני.

אופל סופר (אוקסנה דניסוב)אופל סופר (אוקסנה דניסוב)

רוצים לזכות בטלוויזיה חכמה, חולצות, כדורי-רגל וצעיפים חתומים של הקבוצה שלכם? כנסו לעמוד האינסטגרם של ארגון השחקנים וכתבו במי בחרתם ואולי תזכו בפרס מיוחד.

צפו ב-5 שערי המחזור ה-34 בליגה האיטלקית