יותר מחצי עונה בליגת העל כבר מאחורינו, תקופה שכללה לא מעט הפתעות בכדורגל הישראלי. חלון ההעברות של ינואר כבר בפתח והקבוצות יחפשו לקלוע ברכש על מנת להגיע לחלק המכריע של העונה עם כלים שוברי שוויון. עם כניסתו של הסגר המהודק שהוביל להשבתת הספורט לתקופה הקרובה, זמן שלכם האוהדים לסכם את מה שראיתם עד כה מקבוצתכם ולהכריע מה השינויים שצריכים לבוא.

והפעם – הפועל תל אביב. את העונה שעברה סיימו האדומים בטעם טוב עם מקום בפלייאוף העליון, אך בזו הנוכחית המצב בכי רע עבור הקבוצה. שני ניצחונות ו-6 שערי זכות בלבד (הכי מעט בליגה) ב-15 מחזורים, הובילו את הקבוצה של ניר קלינגר למקום האחרון בטבלה כשהיא רחוקה חמש נקודות מחוף מבטחים. 

שחקני הפועל ת"א באימון (שחר גרוס)שחקני הפועל ת"א באימון (שחר גרוס)

במקביל, המחאות נמשכות כל העת מצד האוהדים כנגדו של הבעלים ניסנוב, מחאה שלעיתים חוצה גבולות. גם בסטטיסטיקות לא ניתן למצוא בשורה חיובית עבור הקהל האדום, שבכירי הכובשים שלה הם עומרי אלטמן ואושר דוידה עם שני כיבושים בלבד כל אחד. אלטמן ניצב רביעי בליגה באיומים לשער עם 39 – אך זה לא מספק והתרומה בקבוצה דלה במיוחד, כשהמועדון מתקשה להתרומם. 

בעקבות היכולת הרעה והמקום האחרון בטבלה, בהפועל ת”א הבינו שחיזוק חייב להגיע. במועדון כבר צירפו את גיל יצחק (ששיחק וכבש שער בכורה), ולאחר מכן הביאו גם את דן איינבינדר, לידור כהן, בן ביטון, שלומי אזולאי ואופק ביטון, כשהיעד הבא הוא להביא חלוץ נוסף, בדגש על בן שהר, בניסיון להיחלץ מהמצב הסבוך ולהתרומם מעלה בטבלה.

כעת, הזמן שלכם האוהדים להכריע בסוגיות השונות בסקר מיוחד. מי הרכש שצריך להגיע בינואר להפועל ת”א מלבד אלו שהצטרפו, ממי המועדון צריך להיפרד, האם הקבוצה תינצל מירידת ליגה, מאיזו קבוצה אתם הכי חוששים, האם המועדון צריך להימכר, האם הרכישות יצילו את הקבוצה ומה דעתכם על ניר קלינגר? בנוסף, אתם האוהדים מוזמנים לשלוח את העצות שלכם לקבוצה לעמוד הפייסבוק של ONE, וההערות המובחרות יופיעו בכתבה מיוחדת. צאו לדרך.