יותר מחצי עונה בליגת העל כבר מאחורינו, תקופה שכללה לא מעט הפתעות בכדורגל הישראלי. חלון ההעברות של ינואר כבר בפתח והקבוצות יחפשו לקלוע ברכש על מנת להגיע לחלק המכריע של העונה עם כלים שוברי שוויון. עם כניסתו של הסדר המהודק שהוביל להשבתת הספורט לתקופה הקרובה, זמן שלכם, האוהדים, לסכם את מה שראיתם עד כה מקבוצתכם ולהכריע מה השינויים שצריכים לבוא.

והפעם – מכבי חיפה. הירוקים של ברק בכר מובילים את טבלת ליגת העל עם עונה נהדרת שמזכירה נשכחות בכרמל. עשור אחרי האליפות האחרונה, חיפה עברה 15 מחזורים עם 11 ניצחונות ופער של 8 נקודות מהאלופה מכבי תל אביב שבמקום השני, ומתקשה לסגור את הפער.

ברק בכר (אורן בן חקון)ברק בכר (אורן בן חקון)

הירוקים רוצים מאוד לצרף את עומר אצילי על מנת לעבות את הסגל להמשך המאבקים והשחקן שנחת בארץ יצטרך להכריע בינם לבין האקסית בית”ר ירושלים. מבחינת הנתונים הסטטיסטיים, באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל, מכבי חיפה רואה את ניקיטה רוקאביצה פשוט לוהט כשהוא מלך שערי הליגה (13) ומוביל באיומים לשער (49), כאשר צ’ירון שרי, שחתם על הארכת חוזה, במקום השני (46).

השליטה של מכבי חיפה בנתונים נמשכת, כשההולנדי מוביל את הליגה במסירות המפתח (30), דולב חזיזה במקום הראשון במסירות מפתח מדויקות (17) ורוקאביצה ניצב בפסגת האיומים למסגרת (34) וגם מתוך הרחבה (34).

כעת, הזמן שלכם, האוהדים, להכריע בסוגיות השונות בסקר מיוחד. מי הרכש שצריך להגיע בינואר למכבי חיפה, ממי המועדון צריך להיפרד, האם הקבוצה תלך כל הדרך לעבר האליפות, מאיזו קבוצה אתם הכי חוששים בליגה, האם יש לאפשר לנטע לביא לעזוב, מה דעתכם על התפקוד של יעקב שחר, מי המצטיין ומה הציון שאתם מעניקים לקבוצה על חצי העונה שעברה? בנוסף, אתם האוהדים מוזמנים לשלוח את העצות שלכם לקבוצה לעמוד הפייסבוק של ONE, וההערות המובחרות יופיעו בכתבה מיוחדת. צאו לדרך.