יותר מחצי עונה בליגת העל כבר מאחורינו, תקופה שכללה לא מעט הפתעות בכדורגל הישראלי. חלון ההעברות של ינואר כבר בפתח והקבוצות יחפשו לקלוע ברכש על מנת להגיע לחלק המכריע של העונה עם כלים שוברי שוויון. עם כניסתו של הסדר המהודק שהוביל להשבתת הספורט לתקופה הקרובה, זמן שלכם האוהדים לסכם את מה שראיתם עד כה מקבוצתכם ולהכריע מה השינויים שצריכים לבוא.

והפעם – בית”ר ירושלים. הסערה בבירת החלה עוד לפני שריקת הפתיחה של העונה, כשהודחה מהזירה האירופית כבר בשלב הראשון על ידי טאוטה, במה שהוביל לפרידה מרוני לוי וצירופם של סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה. גם בליגה בית”ר המשיכה לאכזב עם 4 ניצחונות בלבד ב-14 משחקים ומקום תשיעי בטבלה, אך ה-0:4 על חדרה והמשחק החסר מול סכנין, יכולים לעודד את הקבוצה שעוד יכולה לטפס לצמרת הגבוהה.

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)

הסאגה שמעסיקה את המועדון בשבועות האחרונים היא סביב הצטרפותו של השייח חאמד בן ח’ליפה, שחתם עם משה חוגג על העברת 50 אחוזים מהבעלות, אך הנושא עוד רחוק מלהסתיים נוכח הדיונים בוועדה להעברת הזכויות בהתאחדות, וכשברקע נשמעו טענות וביקורות כלפי פועלו של השייח האמירתי.

גם בנתונים הסטטיסטיים, באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל, אינה נציגות גבוהה לשחקני בית”ר במאזנים, למעט עלי מוחמד שניצב שלישי בליגה במסירות מדויקות (859) ורביעי במאבקי קרקע (215), כשהוא גם מוביל את הליגה בתיקולים (81), אך זה מעט מדי עבור הירושלמים שבוודאי מקווים לתקופה גדולה יותר מהחלק הקדמי הכישרוני.

כעת, הזמן שלכם האוהדים להכריע בסוגיות השונות בסקר מיוחד. מי הרכש שצריך להגיע בינואר לבית”ר ירושלים, ממי המועדון צריך להיפרד, האם הקבוצה תצליח להגיע לצמרת הגבוהה ולהיאבק על אירופה, מאיזו קבוצה אתם הכי חוששים בליגה, מה דעתכם על התפקוד של חוגג ומה הציון שאתם מעניקים לקבוצה על חצי העונה שעברה? בנוסף, אתם האוהדים מוזמנים לשלוח את העצות שלכם לקבוצה לעמוד הפייסבוק של ONE, וההערות המובחרות יופיעו בכתבה מיוחדת. צאו לדרך.