ללא רוני אוואט ועם אלי לוי על הקווים, מ.ס אשדוד תארח ביום ראשון את הפועל רעננה בשעה 19:00 באצטדיון הי״א במסגרת המחזור ה-17. הקבוצה מעיר הנמל רושמת כבר תשעה משחקים ללא ניצחון ורוצה לחזור לנצח על מנת שלא להיגרר למאבקי התחתית הצמודים. לאונרד אווסו חולה בשפעת ובספק להתמודדות בעוד הפנים החדשות-ישנות באימון היה הקפטן טום בן זקן, שחזר להתאמן עם הקבוצה באופן חלקי אחרי התאוששות מהניתוח בברכו. 

בנוסף, האשדודים ספגו מכה קשה באימון אותו שגיב יחזקאל נאלץ לנטוש בעקבות פציעה. שחקן ההתקפה עבר בדיקת אולטרסאונד בה התגלה כי הוא סובל מקרע במפשעה וצפוי להיעדר כחודש. 

שגיב יחזקאל מאוכזב (שחר גרוס)שגיב יחזקאל מאוכזב (שחר גרוס)

״אני לא מאמן חדש, באתי להחליף את רוני״, אמר לוי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. ״המקום של המאמן הוא שלו ונאחל לו מפה החלמה מהירה ושיחזור כמה שיותר מהר. אם יש אפקט של מאמן חדש? נראה ביום ראשון. ממה שאני חווה בכמה ימים שאני פה האנרגיות טובות וממה שאני יודע ושמעתי היו גם אנרגיות טובות לפני אז זה לא משהו שאני מתעסק בו. הדבר היחיד שרוני העביר לי הוא שהוא סומך עלי במאה אחוז ושיש לי יד חופשית לעשות מה שאני רוצה וחושב. הלוואי ואצליח לשמור על המאזן כמו עם קבוצת הנוער (100 אחוזי הצלחה), אין אחד שרוצה יותר ממני ואני מקווה שהשחקנים יעזרו לי לשמור עליהם״.

אלי לוי (עמית קרקו) (מערכת ONE)אלי לוי (עמית קרקו) (מערכת ONE)

עוד הוסיף המאמן: ״מרגיש לי דיי טבעי לחזור לבוגרים, הייתי מאמן בוגרים רוב השנים שאני מאמן. יש לנו משחק לא פשוט, אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות כדי לנצח את המשחק הזה ואני מקווה שנראה את זה גם ביום ראשון. המשחק בטרנר לא מעניין, מי שמתעסק בעבר אין לו לא הווה ולא עתיד, המשחק שם נגמר ואנחנו עם הפנים לרעננה ולא מתעסקים במה שהיה, לקחנו את הדברים הפחות טובים ואנחנו נשפר אותם למשחק הקרוב. יש לנו הרבה דברים טובים שלא הראנו לא במשחק האחרון ולא לפני אז אני מקווה שנראה במשחק הקרוב וננצח את המשחק”.

התקופה הרעה של היריבה: “רעננה קבוצה טובה, אומנם יש להם ניצחון אחד אבל הוא על בית״ר ירושלים אז אם הם ניצחו אותם אז זה אומר בדיוק איזו קבוצה הם. אולי הם בתקופה לא טובה אבל אני מקווה שהם יישארו בתקופה הזו גם אחרי המשחק נגדנו״.

שלומי אזולאי התייחס גם הוא למשחק הקרוב ואמר: ״אני רוצה לאחל החלמה מהירה לרוני שיחזור מהר כמה שאפשר, אנחנו מחכים לו פה. אני חושב שאלי הגיע השבוע וראינו אנרגיות חדשות ורצון של כולם להוכיח עם דף חדש ותחרותיות זה הכי חשוב לקבוצת כדורגל, מקווה שנעביר את זה למשחק”.

שלומי אזולאי (חגי מיכאלי)שלומי אזולאי (חגי מיכאלי)

איבודי הנקודות המיותרים של הקבוצה: “יכולנו להיות עם הרבה יותר נקודות, כל פעם אני הולך ברחוב ואומרים לי שאנחנו משחקים טוב אבל הנקודות לא בכיס, אז זה לא מעניין. צריכים להפסיק עם המנטליות הזאת ולהיות קבוצה יותר רעה במובן של ניצחונות. לדעתי חוץ מהקבוצות צמרת אני לא רואה משחק שיש בו אנדרדוג מול פייבוריט, כל הקבוצות שוות ורואים את זה בתוצאות. צריכים לבוא מרוכזים 90 דקות ולא 80 דקות כמו בטרנר, ולרצות יותר מהיריבה״.

בתוך כך, גיל כהן לא נכח גם באימון הבוקר כמו בשאר השבוע עקב הטירונות הצבאית, נאור עבודי תורגל במקומו בהרכב כמגן שמאלי בעוד יצחק אספה עתיד לפתוח כמגן ימני. רועי גורדנה, פיראס אבו עקל ושלומי אזולאי צפויים לפתוח בהרכב כשאווסו ייעדר עקב מחלה. בנוסף, 

שגיב יחזקאל באימון (עמית קרקו)שגיב יחזקאל באימון (עמית קרקו)