מכבי נתניה מתכוננת לקראת הפועל כפר סבא ביום שבת ובמקביל מנסה להתחזק בחלון ההעברות, כאשר מלבד העובדה שהיא מחפשת בלם זר ומגן ימני, היא רוצה גם שחקן כנף, כאשר ל-ONE נודע כי אחד המועמדים להגיע לעיר היהלומים הוא אמיר עגייב בן ה-28.

עגייב סיים עונה היסטורית מבחינת קבוצתו האזרית, סומגייאט, שהעפילה לראשונה לליגה האירופית אחרי שהקורונה עצרה את העונה, בעודה במקום הרביעי, ובעיקר עצרה אותו. עם חמישה שערים בעשרת המשחקים האחרונים בכל המסגרות לפי עצירת הליגה בשל המגפה, כולל ארבעה בישולים.

מלבד עגייב, שבעצמו בוחן אפשרויות נוספות בליגת העל, במכבי נתניה עדיין לא פוסלים את האפשרות שיהב אפריאט יגיע לקבוצה, אחרי שהאריך חוזה בהפועל כפר סבא ובכך יוכל להיות מושאל, אם וכאשר, עם אופציה לרכישה. כפי שפורסם, גם גיא בדש הוזכר כמועמד להצטרף לקבוצה אבל עד כה לא נרשמה התקדמות בעניינו, כשעדי נמני עדיין מוזכר בהקשר לחיזוק עמדת המגן הימני וכגיבוי לבלמים.

לקראת כפ"ס בשבת, במכבי נתניה ינסו להכשיר את דני עמוס או רז כרמי, שלא כשירים במאת האחוזים, בעוד קאוון פרייטר הצטרף לאימוני הקבוצה אחרי שסיים בידוד בן שבועיים בישראל ואם יימצא שהוא בכושר מתאים למרות האימונים הקבוצתיים המעטים שיספיק לערוך עד שבת, הוא ייכלל בסגל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הצצה: איך תיראה מכבי ת"א מודל 2020/21?