הפועל חדרה חושבת כבר על משחק הגביע מול מכבי נתניה ביום שלישי, אך לפני המפגש מול היהלומים, לקבוצה של ניסו אביטן מחכה משחק ביתי קשה במיוחד מול הפועל באר שבע ביום שבת ב-16:00. החדרתים ייאלצו להסתדר עם סגל קצר במיוחד, כאשר מלבד סלים עמאש שגמר את העונה, גם ג'ורג' פוצ'יבה ומנשה זלקה ייעדרו בגלל הרחקות, כאשר דיא לבאבידי ויעקב אבבה עדיין נמצאים בסימן שאלה.

אביטן דיבר לקראת המשחק על איך מרכזים את השחקנים כאשר הראש בגביע: "אפשר להתכונן וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. אנו מבינים שאנחנו רוצים להיראות טוב גם מול באר שבע כדי להגיע במומנטום טוב לגביע".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בעט כדור על עמוד החשמל ואז החלו פיצוצים

מצב הסגל: "הסגל שלנו קצר מאוד, ככה שאין לי יותר מדי אפשרויות. יש לנו גם שחקנים שהיה עליהם עומס גדול בשבוע האחרון בגלל הנבחרות, נשתדל לשתף אותם חלקית, אם בכלל".

על כך שרק היום קיבל את השחקנים שחזרו מהנבחרות: "נכון. שמחנו מאוד על הזימונים של השחקנים הצעירים שלנו. זו תעודת כבוד למועדון, זו זכות גדולה לייצג את המדינה בנבחרות ומבחינתנו זה דבר מבורך".

ניסו אביטן (חגי מיכאלי)ניסו אביטן (חגי מיכאלי)

האם המשחק יותר חשוב עבור ב"ש: "יש לו יותר משמעות מבחינת המטרות בשבילם. לנו יהיה קשה להגיע לאירופה דרך הליגה, אבל זה לא מוריד בשום דבר מההכנה שלנו ומהדריכות. חשוב לנו לעשות פלייאוף עליון טוב ומבחינתי זה חשוב לא פחות".

האם לתוצאה וליכולת תהיה השפעה על חצי הגמר: "מעבר לתחושה, אני לא באמת מאמין שיש קשר בין משחק למשחק, אבל אני חושב שאנחנו רוצים לעשות תוצאה טובה כדי לבוא במומנטום חיובי ותחושה טובה לקראת חצי הגמר. בכל מקרה בשני המשחקים אנחנו אנדרדוג ברור, אבל חדרה כמו חדרה, לא מוותרים מראש על שום דבר".