מכבי נתניה תפתח הערב (רביעי, 20:00) רשמית את העונה החדשה שלה, כשתארח באצטדיונה הביתי את הפועל ירושלים במסגרת המחזור השני של שלב הבתים בגביע הטוטו. היהלומים של ריימונד אטוולד אמנם יחסרו את אמיר ברקוביץ’ ועומר גאייה (שגמר את העונה) הפצועים, אך הבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של הקשר חן עזרא, שערך אימון מלא וכשיר להתמודדות, כשהוא גם פותח.

מכבי נתניה: דני עמוס, שי קונסטנטין, אלמוג כהן, שיר צדק, זלאטן שחוביץ’, יובל שדה, בוריס ינו, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יהאב אבו אלשיך ואיגור זלאטנוביץ’.

הפועל ירושלים: יהונתן שאבי, עומר אגבדיש, גל מאיו, נועם מלמוד, גוני נאור, איהאב שאמי, גיא חדידה, בן מיזן, אחמד סלמן, חאמד שאולג’ה ו-וויליאם אגאדה.

לקראת המשחק אמר אטוולד: ״משחקי ההכנה נועדו לאמן את השחקנים החדשים לשיטה ולהכניס את השחקנים לכושר משחק. אנחנו מכוונים למשחק באינטנסיביות גבוהה ולוקח לשחקנים החדשים זמן להתרגל לזה, גם לישראלים וגם לזרים. כמו שהיו תוצאות טובות, היו תוצאות רעות. הכל עניין של איזון. אנחנו מחפשים לחזק את הסגל. לא מעוניין לדבר על העמדות״.

ריימונד אטוולד (שחר גרוס)ריימונד אטוולד (שחר גרוס)

בעניין אחר, במועדון העבירו רשמית בבקרה את התקציב לעונה הקרובה, אשר יעמוד על 25 מיליון שקלים. החלק המרכזי בתקציב יהיה שכר השחקנים, שיעמוד על 13.5 מיליון שקלים, כאשר בסעיף זה נשארו רזרבות של כ-3 מיליון שקלים, להשלמת הסגל.

נכון לעכשיו, בנתניה מכוונים לשלושה שחקנים נוספים שמיועדים לקישור ולחלק ההתקפי. במועדון העלו את המאמצים במיוחד בגזרת הזרים, מתוך כוונה לצרף שני שחקנים שיגיעו מעבר לים.

אוהדי בית"ר בשיר מאיים לקראת הדרבי