השחקנים הזרים של הפועל חדרה טרם קיבלו את תוצאות בדיקת הקורונה שלהם, אך החדשות הטובות הן שהמגן דיא לבאבידי יצא שלילי בבדיקה החוזרת. בקבוצה הופתעו מהבדיקה החיובית של עומר לקאו. 

אחרי שכבר חשבו שהנגיף מאחוריהם ובזמן ההמתנה לתוצאות הבדיקה של השחקנים הזרים, בחדרה קיבלו בהפתעה את העדכון מההתאחדות לכדורגל על כך שקשר הקבוצה וקפטן הנבחרת הצעירה, לקאו נמצא חיובי לקורונה אחרי שרק לפני שלושה ימים התקבלה תוצאתו מהבדיקה שנערכה במסגרת המועדון בה נמצא שלילי.

עומר לקאו (רדאד ג'בארה)עומר לקאו (רדאד ג'בארה)

״זה מפתיע אבל גם לא״, אמרו במועדון. ״הקורונה הזאת לא צפויה, אי אפשר לדעת מאיפה זה מגיע. צריכים לשמור על הבריאות כי כמו שאצלנו זה לא נגמר זה יכול לקרות בכל מקום. קשה להבין את המציאות הזאת״. לעומת לקאו, לבאבידי שהיה חיובי גבולי בבדיקה שערך במהלך השבוע שעבר, יצא שלילי בבדיקה החוזרת. 

בתוך כך, במועדון מחכים בדריכות לרגע בו תתאפשר החזרה לאימונים אחרי למעלה משבועיים בהם לא נערך אימון בשל התפרצות נגיף הקורונה בקבוצה. בינתיים השחקנים והצוות המקצועי ״מתכנסים״ באמצעות תוכנת ה״זום״ אותם מעביר מאמן הכושר דויד בובליל שהחלים גם הוא כמו שאר חברי הצוות המקצועי מהנגיף וכן, המאמן הראשי שרון מימר שכזכור החלים גם הוא וכעת מפקח על האימונים מרחוק.