הסגל של הפועל חדרה מונה כרגע 13 שחקנים בלבד, ובקבוצה ממשיכים להמתין לשחקנים המושאלים שייצאו מהקבוצות הגדולות בידיעה שהם יהוו גורם חשוב בקבוצה דלת האמצעים, בדיוק כמו בעונה החולפת, אז בסגל החדרתים היו לא פחות מתשעה מושאלים. לאור העובדה הזו, בקבוצה יודעים כי הם חייבים לפגוע בשחקנים הזרים אותם יצרפו.

כפי שעשו בעונה שעברה עם פרדי פלומין, קווין טאפוקו ודויד מתאוס, גם הפעם במועדון מספרים כי יבחנו היטב את המועמדים כדי להמשיך את הקו החיובי בבחירת השחקנים, גם כמובן בשביל שדרוג הסגל וגם בשביל אקזיטים עתידיים נוספים, דוגמת פלומין וטאפוקו שעזבו בינואר האחרון לבית”ר ירושלים והפועל באר שבע בהתאמה.

קווין טאפוקו ופרדי פלומין במדי חדרה (מערכת ONE)קווין טאפוקו ופרדי פלומין במדי חדרה (מערכת ONE)

המאמן אורי גוטמן והמנהל המקצועי אורן גולן נמצאים בליטא וצופים במשחקי הליגה המקומית על מנת להתרשם משחקנים. אחד כזה משך את עינם, חלוץ ברזילאי מז’לגיריס קובנה, ז’ואאו פיגיירדו, אשר מסיים את חוזהו בסוף שנת 2019 וקיימת אפשרות להחתימו עוד לפני כן, אך הדבר לא צפוי לצאת אל הפועל.

לחדרה כמובן יש את לוסיו, ובמועדון מבינים כי יותר כרגע דחוף יותר להתחזק בזרים בעמדות הבלם, קשר כנף וקשר מתחת לחלוץ, ועל כן פיגיירדו בן ה-23 יישאר בעדיפות נמוכה לעת עתה. באופן כללי, גוטמן וגולן מחפשים זרים צעירים יחסית. בגזרתו של השוער אוסטין אג’ידה אין חדש, וכפי שכבר צוין, רק שוער ישראלי בכיר יחסית יחליפו אם בכלל. אופציית רובי לבקוביץ’ ירדה מהפרק אחרי שחתם בהונבד ההונגרית.