במטרה להחזיר את קריירת האימון שלו למסלול חיובי, ניסו אביטן חתם הערב (ראשון) על חוזה כמאמן החדש בבני סכנין, במקומו של אלדד שביט שהתפטר. מיד לאחר מכן, אקס הפועל תל אביב התפנה לראיון בתוכנית הספורט של ישראל ברדיו 102FM, בו התייחס לעבודה הצפויה בסכנין, וגם תקף את התנהלות המועדון האדום מתל אביב כלפיו. 

שלום וערב טוב לך ניסו, מה שלומך?
”בסדר, תודה. אני מרוצה מאוד לחזור לאמן. אחרי תקופה מוצלחת בחדרה והרבה פחות בהפועל ת”א אני מקווה לשחזר את ההצלחות עם סכנין. אני  חושב שסכנין קבוצה לגיטימית בליגת העל”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: מאור בוזגלו חוזר להתאמן בהפועל ת״א

ההתנהלות הבין-אישית בסכנין כלפיי מאמנים בעבר לא מרתיעה אותך?
”המקרה היה מצער. שמעתי היום את הצד של סכנין וגם הרמתי טלפון לאלדד, קבענו גם לדבר היום בערב. אנחנו מיודדים. אני חושב שהעניין הזה הוא לא שלי. אנחנו כולנו חיים את הכדורגל שלנו. חלק מהמשא ומתן הארוך שהיה עם סכנין, היה בגלל שהם מבינים שצריך לדעת איך להתנהל. בכדורגל יש אמוציות, אם אבו יונס היה יכול להחזיר את הגלגל אחור הוא לא היה רוצה שזה יקרה”.

אולי יש בעיות עם קבוצות מהמגזר?
”אני יכול לספר מהניסיון האישי שלי שיש קבוצות לא מהמגזר שמתנהגות ככה. יש מועדון בליגת העל, מועדון גדול, שמלין את שכרי כבר חמישה חודשים. התקרית שהייתה עם שביט פוגעת במאמן הישראלי. צריך לזכור שיש אנשים מאחורי הכדורגל, יהיה טוב אם נכבד אחד את השני”.

ניסו אביטן, גלעד קצב, מוחמד אבו יונס וחאלד דוכי (דוברות בני סכנין)ניסו אביטן, גלעד קצב, מוחמד אבו יונס וחאלד דוכי (דוברות בני סכנין)

הפועל ת”א מרוצה, הם לא ישלמו לך?
”הם ישמחו, אבל הם לא גם שילמו לי אגורה עד עכשיו”.

איך אתה יכול לעשות את הנסיעות האלה לצפון מביתך בעומר שבדרום?
”אני אעבור לבד לאזור הצפון ואבוא פעם פעמיים בשבוע לדרום”.

איזה סכנין אתה מקבל?
“סכנין הקבוצה שהכי נפגעה מהקורונה. היה חוסר ודאות ויש פרק זמן הכי ארוך שקבוצה לא התאמנה. כרגע צריך להחזיר את השחקנים, חלון ההעברות צריך להיגמר עם פתיחת המחזור הראשון. אנחנו נתמודד עם כל הקשיים והבעיות. גם קיבלנו משחק ‘קל’, נגד הפועל ב”ש”.

שחקני בני סכנין מאוכזבים (שחר גרוס)שחקני בני סכנין מאוכזבים (שחר גרוס)