האם יואב ג׳ראפי יעזוב בקרוב את הפועל חדרה ללא אף משחק רשמי? במ.ס אשדוד טוענים כי הפועל תל אביב לא הסדירה את התשלום עליו התחייבה בקיץ שעבר עם מעברו אליה, וגם דורשים השאלה בתשלום. על כן, באשדוד לא מוכנים לחתום על טופס ההשאלה לקבוצתו החדשה של השוער ובחדרה מעריכים כי ככל הנראה הצדדים ייאלצו להיפרד. 

למרות שכבר הוצג כמי שיעמוד בין הקורות ויהווה שוער ראשון בסגל של שרון מימר, כעת נראה כי המעבר של ג׳ראפי לחדרה לא הולך להיות כל-כך פשוט. ג׳קי בן זקן, האיש החזק במ.ס אשדוד, הודיע לקבוצתו החדשה של השוער שהמעבר אינו יכול להתבצע עד שלא יוסדרו התשלומים מהאדומים. כמו כן, הבהירו בעיר הנמל כי לא תתאפשר השאלה בחינם, וכעת נראה כי בסיטואציה הנוכחית השוער ששייך לאשדוד לעוד ארבע שנים, ייאלץ למצוא מקום חדש אם חדרה לא תסכים לתשלום. 

יואב ג'ראפי (רדאד ג'בארה)יואב ג'ראפי (רדאד ג'בארה)

כזכור, ג׳ראפי חתם בקיץ שעבר על חוזה לחמש שנים במדי אשדוד ועבר בהשאלה לעונה לאדומים מתל אביב תמורת 200 אלף ש”ח כשבסיום העונה הזו הייתה אופציית רכישה על סך 2.5 מיליון ש”ח עם חוזה לשלוש שנים. בתום העונה הזו הפועל תל אביב החליטה להתיר חוזים של מספר שחקנים בשל משבר הקורונה, השוער ביניהם, אך לא השלימה את התשלום לאשדוד ובינתיים ג׳ראפי מצא בית חדש בחדרה, אך כאמור העסקה בסימן שאלה. 

במקביל, כפי שפורסם בשבועות האחרונים, אשדוד הגישה תביעה נגד הפועל תל אביב בסך 400 אלף אירו בגין פיצויים על אי עמידה בהסכם על השוער ופגיעה בשמו עם שחרורו. יואב ג׳ראפי עצמו נמצא גם הוא בתהליכים משפטיים מול האדומים בשל התרת החוזה.

בתוך כך, הפועל חדרה הודיעה הערב כי החלוץ אסי גומה סיכם רשמית על חזרתו לקבוצה. גומה בן ה-30, ששיחק אשתקד בהפועל רמת גן, וחתום על שער העלייה של חדרה לליגת העל לפני שנתיים ועל שער הניצחון במשחק הבכורה של חדרה בליגת העל, אמר: "שמח לחזור הביתה לעזור לקבוצה במטרות שלה ותודה על האמון בי. מחכה כבר להחזיר על המגרש. שתהיה לנו עונה מלאה בהישגים בעזרת השם".