לאחר שסיכמה עם סקציה נס ציונה על רכישתו תמורת 350 אלף שקלים, אופק ביטון חתם היום (רביעי) בהפועל תל אביב לשלוש שנים וחצי באמצעות סוכנו זיו סולומוביץ', ויחזק את הקבוצה של ניר קלינגר במאבקי התחתית שלה בליגת העל במטרה לשרוד, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

אחרי גיל יצחק, דן איינבינדר ולידור כהן, הפועל תל אביב השלימה רכש רביעי, כאשר תחילה היא רצתה לשאול את ביטון מהקבוצה מהליגה הלאומית עם אופציה לרכישה, נושא שירד מהפרק עקב דרישת נס ציונה לכמות דקות מינימלית שיקבל השחקן עד לסיום העונה, ולבסוף רכשה אותו כהשקעה לשנים הקרובות. 

ביטון אמר לאחר החתימה: "כאחד שגדל בבית של אוהדי הפועל, זה חלום שהתגשם עבורי. אני מגיע לעבוד קשה ולהצדיק את האמון שנתנו בי. מקווה להשתלב היטב ולעזור למועדון לעמוד במשימות שלו העונה. יאללה הפועל".

ביטון כבר היה על הכוונת של הפועל ת"א בקיץ האחרון, אך נשאר לבסוף בסקציה וכעת הוא השלים את מעברו למתחם חודורוב. כפי שכבר פורסם, בנס ציונה הבהירו כי יהיו מוכנים לחתום על ההסכם רק בתנאי שהסכום יעבור בתשלום אחד בלבד.

קלינגר: "חייבים לאגור כמה שיותר נק' לפני התקופה החדשה עם השחקנים החדשים"

בתוך כך, הפועל ת"א ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק הדחוי מול מ.ס אשדוד מחר (חמישי, 20:00) באצטדיון הי"א, כאשר הקבוצה של קלינגר תנסה למשוך עוד משחק ללא החיזוק לו המאמן כל כך מחכה, בדמותם של לידור כהן ודן איינבינדר, ולהפסיק לשקוע בתחתית טבלת ליגת העל. לקראת המשחק, לא תורגל הרכב במתחם חודורוב, בעוד האדומים יגיעו לעיר הנמל עם סגל מלא מלבד אדי גוטליב הפצוע.

"במצב הכללי כולנו חווים את אותם הקשיים, לצערי הקורונה לא פוסחת על אף קבוצה כמעט", אמר ניר קלינגר לקראת המשחק. "אני חושב שחשוב מאוד שנתנהל בצורה שקולה ועניינית, שבסופו של דבר הליגה תוכל להימשך. בנוגע להפועל ת"א, אנחנו כבר הפנמנו מזמן שעד פתיחת חלון ההעברות אנחנו חייבים לאגור כמה שיותר נקודות כדי להתחיל את התקופה החדשה עם השחקנים החדשים שהבאנו ולעשות סיבוב הרבה יותר מוצלח מהסיבוב הראשון. אנחנו עושים הכל כדי שנעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו בתקופת הביניים הזאת". 

ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)

לקראת הקבוצה של רן בן שמעון אמר קלינגר: "אנחנו מתכוננים למשחק קשה מאוד, במגרש קשה. גם לאשדוד וגם לנו יש חיסורים של שחקנים, אבל אני חושב שהמשחק יתקיים ובסופו של דבר אנחנו נגיע הכי מוכנים שאפשר".

"היה לנו משחק עם תוצאה מאכזבת מבחינתנו, ציפינו ליותר מזה, אבל כבר התכוננו טוב למשחק החשוב הבא, אנחנו מקווים לעשות תוצאה טובה", הוסיף אושר דוידה. "אנחנו מקווים גם שיחריגו את הכדורגל בשבועיים הקרובים ואם לא אז נתאמן טוב ונחכה למשחקים הבאים בקוצר רוח".