הפועל תל אביב קיוותה לחבר הערב (שבת) שני ניצחונות כשאירחה את מכבי פתח תקווה באצטדיון בלומפילד במסגרת המחזור השביעי בליגת הבורסה לניירות ערך, אך לצערה לא תרגמה את היתרון האיכותי שהציגה על כר הדשא לשערים, וסיימה ב-0:0 מול החבורה של גיא לוזון.

ניר קלינגר, לא הסתיר את אכזבתו מתוצאת הסיום ובעיקר מההחלטה להרחיק את אדי גוטליב בכרטיס צהוב שני: “הרחקה הזויה שאני לא מבין מאיפה הגיעה כי אין לי ספק שגוטליב הלך לכדור וגם פגע בכדור. בשבוע שעבר הייתה הרחקה מוצדקת של רז שלמה אבל היום זה לא היה מוצדק כי רואים שהוא לקח ראשון את הכדור. זה מיותר אבל עייפתי מלהתעסק עם זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות הפועל תל אביב לתיקו מול מכבי פ"ת

אי ניצול ההזדמנויות מצד שחקניו: “היו המון הזדמנויות וזה מאכזב מאוד כי יכול היה להיגמר 1:4, אבל אנחנו משתפרים. היו לנו 11 מצבים שהכנסנו כדורים מהאגפים ולא סיימנו כמו שצריך. להם היה מצב אחד טוב ואני חושב שהגיע לנו לנצח אבל לא הגיע באמת כי לא היינו חדים ואיכותיים מספיק. היינו הקבוצה הטובה יותר וחבל, נחייה עם זה”.

תאי בריבו ואדי גוטליב (רדאד ג'בארה)תאי בריבו ואדי גוטליב (רדאד ג'בארה)

ההחמצה הגדולה של אושר דוידה: “אושר משתפר מאוד, הוא שחקן ברמה גבוהה אבל הוא צעיר והיה יכול לעשות את שער העונה, אך ניסה יותר מדי ובמקום פס ניסה בצ’יפ, אמרתי לו שאפו על המבצע”. 

אושר דוידה מחמיץ (רדאד ג'בארה)אושר דוידה מחמיץ (רדאד ג'בארה)

גיא לוזון הוסיף בצד השני: “תחושות מעורבות כי זה היה משחק פושר שלנו, במיוחד עד הדקה ה-70. ב-20 הקדות האחרונות היינו הרבה יותר מסוכנים אבל אני מצפה מהקבוצה שלי להרבה יותר. כל מה שאומר יישמע כמאין תירוץ, אבל אני חושב שהעובדה שחברה חוזרים מפציעות ולא בכושר מלא משפיעה. למרות זאת צריך לשחק הרבה יותר טוב. נמשיך הלאה”.

המפגש מול בית”ר ירושלים במחזור הבא: “הליגה מאוד שוויונית ואין משחק פשוט. כל תוצאה יכולה להיות לכאן או לכאן ובקורונה אין משמעות לבית או חוץ כי האווירה היא של משחק אימון וכל אחת יכולה לנצח כל אחת”.

גיא לוזון (רדאד ג'בארה)גיא לוזון (רדאד ג'בארה)