החל"ת מאחוריהם: שחקני ובעלי הפועל תל אביב הגיעו הערב (ראשון) לסיכום לפיו המאבק המשפטי, שהחל בבית הדין לעבודה והגיע עד הכרזה על סכסוך עבודה באמצעות ארגון השחקנים והשחקניות, הסתיים לאחר שהוסדר הנושא הכלכלי והכספים שהורדו לשחקנים יוחזרו להם במתווה מסוים עם חזרת ליגת העל לפעילות.

כל זה קרה לאחר הפגישה בין אחד מבעלי המועדון, זאב גרינברג, לבין נציגי ארגון השחקנים ניר אלון ומושיקו מישאלוף, כאשר בגיבוש טיוטת ההצעה לקחו חלק ורד פליטמן סמנכ״לית ארגון שחקני הכדורגל, עו״ד רן קידר ואומרי זינגר הכלכלן של ההסתדרות. כאשר אחריה, התקיימה שיחה נוספת בין הבעלים לנציגם, משה סיני, שסגר את הנושא באופן סופי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: מאור בוזגלו חוזר להתאמן בהפועל ת״א

בפגישה שהתנהלה באווירה עניינית, ניתנה התחייבות של הקבוצה למתווה בו ביטול החל״ת הינו תנאי הכרחי וכן השלמת יתרת ימי העבודה המגיעים לשחקנים, שעודכנו על כך בשיחת זום ומחר, לאחר קבלת הנתונים הכלכליים המדויקים מהמועדון, ההסכם ייחתם באופן רשמי.

ניר אלון ראש חטיבת הספורט בהסתדרות: "אנחנו מצפים מהנהלת הפועל ת"א לבטל בהקדם את החל"ת. לגבי הסדר התשלומים נוכל להתקדם אחר כך. המטרה שלנו לסיים את הסכסוך בלי שביתה ועם תשלום השכר המלא לשחקנים".

מושיקו מישאלוף מנכ״ל ארגון שחקני הכדורגל: "השחקנים ואנחנו מבקשים את המגיע להם. לא ניתן לפגוע בשכר ואנחנו מחויבים ונחושים למנוע את הוצאת השחקנים לחל"ת. מקווים שנסיים בהצלחה בהקדם את המתווה המוצע".