החלוץ שלומי אזולאי חתם היום (רביעי) לעונה וחצי בהפועל תל אביב, כך נודע ל-ONE. אזולאי, שעבר לאסטרה ג'ורג'יו הרומנית לפני חודש וחצי אחרי ששוחרר מבית"ר ירושלים בתחילת העונה, לא היה מרוצה ברומניה, שוחרר רשמית ושב לליגת העל. יש לציין כי אחרי שהיה נראה בדרכו לבני יהודה, אזולאי שינה כיוון והוא ינסה לעזור לאדומים להישאר בליגה.

אזולאי אמר לאחר החתימה: "אני מאוד מתרגש לחזור לכאן, זה מועדון שמאוד נהניתי בו בקדנציה הקודמת. חשוב לי מאוד לחוות רגעים יפים בהפועל ולהגשים את המטרות שיש לנו השנה ובעזרת השם גם בעונה הבאה".

שלומי אזולאי בקדנציה הראשונה בהפועל ת"א (נעם מורנו)שלומי אזולאי בקדנציה הראשונה בהפועל ת"א (נעם מורנו)

אזולאי בן ה-31 שיחק במספר קבוצות בליגת העל כאשר בשיא הקריירה שלו הגיע למכבי חיפה אחרי שהצליח במיוחד בהפועל כפר סבא. בהמשך הדרך עבר לשחק בעירוני קריית שמונה ובית”ר ירושלים וגם בבני סכנין. בעונת 2014/15 כבר שיחק במדי הפועל תל אביב לעונה אחת בלבד בסיומה לא המשיך ועזב לבני סכנין. כעת הוא יחזור לקדנציה שנייה במועדון האדום.

הסגל של ניר קלינגר עובר בימים אלה מהפכה של ממש אחרי ההחתמות של גיל יצחק, דן איינבינדר, בן ביטון, אופק ביטון ולידור כהן. עם ההגעה של שלומי אזולאי, מדובר יהיה בשינוי שייתכן ויוביל להחלפה של ארבעה-חמישה שחקני הרכב ביחס לאלה שפתחו עד כה בקבוצה מתחתית הטבלה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עכשיו לבד, בקרוב שוב ביחד