מגנה הימני של הפועל אשקלון בעונה החולפת, תומר לוי, סיכם את תנאיו בהפועל תל אביב. לוי בן ה-26, שהרשים את ניסו אביטן במשחקי הקבוצה בליגה הלאומית, צפוי לחתום בשורות האדומים ואמור להצטרף רשמית בקרוב.

לוי, שהחל את הקריירה בהפועל רמת גן ושיחק במדיה מאז 2012, הופיע בליגת העל ובלאומית במדיה ובמדי הפועל כפר סבא, כאשר ב-2017/18 שיחק בהפועל קטמון ואת העונה שעברה העביר באשקלון. הוא צפוי להיכלל בסגל האדומים על חשבונו של עבאדי פרחאת, עליו מומשה האופציה לאחרונה במטרה שהוא ייצא להשאלה.

הקבוצה תטוס למחנה האימונים בקמפה, פולין, ב-14 ביולי ותשהה שם 10 ימים, אולם אל המחנה לא יטוס אחמד עאבד, שקיבל הודעה כי הוא לא בתוכניות המקצועיות של הקבוצה וכי עליו לחפש לעצמו קבוצה אחרת לקראת העונה הבאה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פדרו גלבאן: "אני רוצה לחיות פה עם ילדיי"

עאבד, שכבש ארבעה שערים והוסיף שלושה בישולים, נדחק לפינה החל מסיום העונה שעברה בליגת העל, כאשר בהפועל ת"א העבירו לו מסרים סותרים לגבי עתידו. רק אמש הגיעה הודעה רשמית מטעם המועדון לפיה הוא לא בתוכניות המקצועיות.

כך או כך, לחלוץ יש חוזה בסך 180 אלף יורו לשתי העונות הקרובות, ויש להניח כי מדובר גם בהחלטה כלכלית של המועדון, שלא מסוגל לעמוד בחוזה ומצפה מעאבד למצוא לעצמו קבוצה. הפועל ת"א אף עשתה זאת בעצמה לאחרונה והציעה אותו לקבוצות, עוד לפני שהשחקן קיבל את ההודעה.

החלוץ, שחזר לישראל בקיץ שעבר אחרי חצי עונה בגירסונספור הטורקית, זוכה לעניין כעת ממכבי נתניה, ששוחחה לאחרונה עם הפועל ת"א לגביו ובדקה את עלויותיו. במקביל, נתניה גם ממשיכה לבחון את צירופו של מוטי ברשצקי, עליו לא מימשה את האופציה בסך 600 אלף שקל, כשהיא מנסה להוריד את המחיר ולקנות אותו משורות האדומים.