אופטימיות גדולה בהפועל תל אביב במשא ומתן מול בן שהר, חלוץ אפואל ניקוסיה בעונה החולפת, שהגיע  לפגישה מול אנשי הקבוצה בה נרשמה התקדמות, וכעת החלוץ קרוב לסיכום בהפועל תל אביב, כאשר הצדדים צפויים להיפגש במהלך היום (חמישי) כדי לחתום.

יש לומר שהמשא ומתן בין הצדדים נעשה ברוח טובה מאוד, כאשר גם שהר עצמו וגם אנשי הפועל תל אביב רוצים שהשידוך הזה יצא לפועל, אלא אם תצטרף למאבק על החלוץ מכבי חיפה או מכבי תל אביב. בהפועל תל אביב מאמינים שבן שהר יוסיף כוח משמעותי בחלק הקדמי וגם יסייע למכירת המנויים שתפתח ממש בקרוב. שהר גדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב וחזרה שלו למתחם חודורוב יכולה להרים עוד יותר את הציפיות מהקבוצה שנבנית בצורה שקטה ויסודית עד כה.

בן שהר, יחזור לקבוצת נעוריו? (שי לוי)בן שהר, יחזור לקבוצת נעוריו? (שי לוי)

בנוגע למשא ומתן מול עומרי אלטמן, קיימים עדיין פערים. אלטמן מבחינתו מחפש במקביל אופציות נוספות בארץ ובחו"ל, אבל אם ההצעה מכיוון הפועל תשודרג, אלטמן צפוי לקבל אותה. במועדון מעוניינים לצרף את דוד קלטינס, אבל שכרו הגבוה מרתיע מאוד גם במצב שאלונה ברקת תשתתף בכך.

עומרי אלטמן, יישאר בהפועל ת"א? (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן, יישאר בהפועל ת"א? (רדאד ג'בארה)

יואב תומר, שכבר סיכם בקבוצה, ממתין שבעלי הפועל רעננה יסגרו את דמי העברה מול ראשי הפועל תל אביב. נכון לרגע זה יש פערים גדולים ואם יקלעו למבוי סתום, יפנה תומר למוסד למעמד השחקן.

הדרבי התל אביבי שיצא משליטה