במכבי חיפה ניסו לעזור לאוהדים (וגם לשחקנים) להעביר את הזמן בבית, ובסוף השבוע הפנו את הקהל לדף האינסטגרם הרשמי של המועדון לשאול שאלות את בלם הקבוצה, עפרי ארד. הגיעו אלפי שאלות מהאוהדים הירוקים, והשחקן ענה על חלק מהן. 

איך מתאמנים בימים אלה: "בגלל ההנחיות החדשות, אני רץ ברחוב, עושה אימוני כוח בבית ומתאמן עם כדור במגרש ריק, זאת במידה ואין שם אף אחד. בתקופה כזאת חייבים לשמור על הכושר, קל מאוד לאבד את הכושר”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסדר האלכוג'ל של כריסטיאנו רונאלדו

איך הוא מצליח לשמור על השקט במשחק שלו: “לכל שחקן יש טעויות וגם לי, זה חלק מהכדורגל. אני בכל משחק בא לשחק את המשחק שלי ותת את כל מה שאני יכול בשביל הקבוצה. אני מאמין שאני שחקן מספיק טוב כדי לשחק בקבוצה וזה נותן לי את הביטחון".

מה הרגע הכי גדול שלו העונה: "ללא ספק הדרבי. מאוד רציתי לנצח את הפועל ואחרי שלוש תוצאות תיקו בדרבים הקודמים שלי, הגיע המשחק הזה והכול התפוצץ". 

עופרי ארד (רדאד ג'בארה)עופרי ארד (רדאד ג'בארה)

מה הרגיש בהופעת הבכורה: “לא הכינו אותי שאני הולך לפתוח, זה היה בהפתעה ואני חושב שזה חלום שהתגשם. עבדתי מאוד קשה כדי להגיע לרגע הזה, הגעתי מוכן וכשעליתי לדשא אמרתי שאין סיכוי שבעולם שאפספס את הרגע הזה. חלמתי עליו שנים”.

התרומה של הקהל למשחק: “זה חלק בלתי נפרד מאיתנו והשחקן ה-12 שלנו, במיוחד השנה, זה טירוף ואני מקווה שנוכל להמשיך לקבל את אהבת הקהל”. 

אוהדי מכבי חיפה (חגי מיכאלי)אוהדי מכבי חיפה (חגי מיכאלי)

איך זה מרגיש להיות קפטן הנבחרת הצעירה: “זו גאווה ענקית, כבוד למשפחה וחלום ילדות. אני מקווה שזה ימשיך ככה”.

המודל לחיקוי בכדורגל: “ראמוס. זה שחקן מאוד ורסטילי, הוא בכל המגרש והוא מנהיג”. 

הקבוצה האהודה בחו”ל: “זה יפתיע הרבה אנשים, אבל מנצ’סטר יונייטד, למרות שהיא בתקופה לא טובה”.

מתי יציע נישואים לזוגתו: “יש זמן, כשזה יגיע זה יגיע”.   

עופרי ארד (חגי מיכאלי)עופרי ארד (חגי מיכאלי)