אחרי 10 הופעות בלבד בעונה שעברה (6 בליגה ו-4 באירופה), פציעה ואיבוד המקום בין הקורות לג’וש כהן, גיא חיימוב נפרד הערב (ראשון) ממכבי חיפה ומסכם שנתיים מלאות עליות וירידות במועדון הירוק: “את השנתיים שלי במכבי חיפה לא ניתן להגדיר כהצלחה מבחינה מקצועית”.

“התחילה כבר עונה חדשה. מאז שאני זוכר את עצמי אני רגיל להתכונן בתקופה הזאת למחנות אימונים, משחקים באירופה, טיסות… אנחנו מתכננים את הימים שלנו, השעות שלנו והבורא מארגן לנו את מה שנכון לנו בכל רגע נתון. אז אתחיל מהסוף. אני מסכם שנתיים בחיפה, זה נראה כאילו רק אתמול פרקנו את המשאית, והופ הנה שוב אתה אורז את הבית, הדברים פתאום מחלחלים פנימה, ההבנה שעוד תחנה בדרך עברה לה, הסתיימה ואתה בדרך אל יעד חדש במסע הזה שנקרא ׳החיים׳”.

גיא חיימוב (חגי מיכאלי)גיא חיימוב (חגי מיכאלי)

“אז מה היה לנו בחיפה, עליות לצד ירידות, הצלחות לצד כישלונות, התמודדויות אינספור, פציעה, קורונה ומכל אלה למדתי בעיקר על עצמי ועל משפחתי - והרבה! אז נכון, את השנתיים שלי במכבי חיפה לא ניתן להגדיר כהצלחה מבחינה מקצועית, אך כל ההתמודדויות החיצוניות ששחקן חווה בצד המנטלי על כל צדדיו של המקצוע, היא למעשה ההתמודדות האמתית ואני משתדל לקחת תמיד את הדברים הטובים ולהסתכל על חצי הכוס המלאה מאותם הרגעים שחוויתי במועדון, והיו לא מעט רגעים כאלה”.

“השנה השנייה בעצם מסכמת את התקופה שלי בחיפה, שנה שהתחילה בצורה פנטסטית (שטרסבורג) והסתיימה עם ניתוח מורכב בכתף וכוח עליון שמרחף מעל כולנו כבר חצי שנה. מכאן, אני רוצה להודות למכבי חיפה שעזרו לי בשיקום ודאגו להחזיר אותי בריא ושלם גם בימי הסגר של הקורונה, תודה מיוחדת לצוות הרפואי שבלעדיו כל זה לא היה קורה, שמחתי להכיר אנשים טובים בדרך, בהצלחה לחברים במשחק הראשון הערב”.

מעצור באקדח: זהבי החמיץ מהנקודה