הקשר דולב חזיזה עבר היום (שלישי) ניתוח בקע במינכן אצל ד"ר אולריקה מושביק, הנחשבת למומחית בתחום, ואמור לחזור מגרמניה לישראל ברגע בו יסדרו לו טיסה לשוב ארצה. לפי החוקים גם הוא יידרש לבידוד של שבועיים. חזיזה אמר לאתר הרשמי: "אני רוצה להודות לאוהדים על התמיכה הגדולה ולמכבי חיפה על הליווי. מקווה לחזור כמה שיותר מהר".

החלוץ ירדן שועה, שסובב את הקרסול באימון, סובל מנפיחות. ביום החופש אתמול הוא הגיע לטיפולים מיוחדים במתחם כפר גלים ובחיפה ציינו זאת לטובה. הוא אמור לערוך אימון חלקי עם הקבוצה ואימון עם מאמן הכושר בצד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חדש: מכבי חיפה נגד מכבי ת"א ב"משחק בית"

לקראת סוף השבוע יקוו בחיפה שהמגן לייו יחזור לאימוני ריצה קלים כאשר הבלם טרנט סיינסבורי שסובל ממתיחה עדיין לא אמור לחזור השבוע אך ישוב בתחילת השבוע הבא לאימונים קלים.

עוזר המאמן פול גרובס ומאמן הכושר ניאל קלראק, שחזרו לישראל, נמצאים בבידוד במלונית בים המלח. בחיפה דאגו לספק להם מזון, מחשבים וכל מה שהם צריכים על מנת לשהות בבידוד. עדיין מתקיימים דיונים כדי שחלק מהזמן שנותר יהיה בבידוד ביתי. השניים קיבלו את הבידוד ברוח טובה ואין להם בעיה לעשות את זה. הם ידעו שזה מה שיהיה לפני ששבו לישראל ושומרים על מצב רוח טוב.