קשר מכבי חיפה, חוסה רודריגס, לא חדש לישראל. זוהי הקדנציה השנייה שלו אחרי ששיחק במכבי תל אביב תחת ג’ורדי קרויף בעונת 2017/18. העונה הוא שב לליגת העל והפעם גם הפך לשחקן מאוד משמעותי במסע של הירוקים לעבר המקום הראשון. כעת הוא גם משמש כסוג של שגריר בתקשורת הספרדית, שם מביעים עניין גדול בנושא החיסונים בישראל.

אחרי שראיינו ב”מארקה” את לואיס הרננדס ממכבי תל אביב על הנושא, הפעם ב”אנטנה3” שוחחו עם קשר הירוקים שחשף במהלך השיחה: “בן דוד שלי בן 29 ועומד למות מקורונה. בישראל אכפת להם קודם כל מהבריאות של האזרחים, אחר כך מהכלכלה, בשונה מספרד שם קודם מתעסקים בכלכלה ופחות באזרחים”. 

עוד אמר רודריגס: “לפני שבוע קיבלתי את המנה השנייה של החיסון. הרגשתי אח”כ קצת מקורר ליום אחד וזהו. יום לאחר מכן הייתי כמו חדש. מהרגע הראשון הציבו מתחמי חיסונים בכל המדינה, היו מתחמי חיסונים ליד מגרשי כדורגל. בזמן הזה יש לי בספרד בן דוד בן 29 שעומד למות מקורונה, וזה הופך אותי לעצבני מאוד”, כאשר החלק האחרון במשפט מתייחס למבצע החיסונים האיטי בספרד. “ישראל המדינה הטובה ביותר בניהול המגפה”, סיכם את דבריו בכתבה המיוחדת על מצב החיסונים בישראל. 

תגובות מכבי חיפה לאחר הניצחון בגביע