מכבי חיפה גברה הערב (ראשון) 1:3 על IMT בלגרד מליגת המשנה הסרבית במשחק שסיכם את מחנה האימון של הירוקים בסרביה לקראת חידושה של ליגת העל לאחר האישור מהממשלה לאפשר לקבוצות הכדורגל לחזור לפעילות. כמו כן, שחקני מכבי חיפה, המשתייכים לסגל הנבחרת, נבדקו ונמצאו שליליים לנגיף הקורונה.

מאמן מכבי חיפה, ברק בכר, סיכם את הניצחון ואמר: “קודם כל, ביחס למגרש הלא סימפטי אפשר להגיד, הצלחנו להוציא את המקסימום, גם לייצר הרבה מצבים, גם להבקיע ולעשות משחק לא רע בכלל עם גישה טובה של השחקנים. זה לא מובן מאליו להגיע לתנאים כאלה ולהיראות לא רע בכלל”.

איהב אל עביד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)איהב אל עביד (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

על התרומה של המחנה להכנה של קבוצתו: “סיימנו גם את המחנה עם המשחק הזה, בהחלט מחנה מאוד מוצלח עם אנרגיות טובות. הצלחנו גם לשתף לא מעט צעירים, גם באימונים וגם במשחקים, אז סך הכל השגנו את המקסימום מהמחנה הזה מבחינתי”.

צ'ירון שרי (האתר הרשמי של מכבי חיפה)צ'ירון שרי (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בתוך כך, חיפה תחזור מחר ממחנה האימונים ומיד עם חזרתה לארץ הקבוצה תתאמן עם הסגל המלא, כולל שחקני הנבחרות השונות ושחקן הרכש טאלב טוואטחה. מצב קרסולו של סאן מנחם השתפר משמעותית והוא מקווה לשוב תוך מספר ימים לאימונים מלאים.

טאלב טוואטחה באימון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)טאלב טוואטחה באימון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

על פי התכנון המקורי ובהנחה שינתנו לכך האישורים ממשרד הבריאות, מתוכננים שני משחקי אימון נוספים עד למשחק מול מכבי תל אביב ב-2 בנובמבר מול הפועל נוף הגליל מהליגה הלאומית ביום שישי הקרוב ומול הפועל עכו בשבוע הבא.