חלוץ מכבי חיפה, ירדן שועה, הגיע היום (שישי) לבדיקות הרפואיות במועדון והוא צפוי להתחיל את האימונים ביום ראשון. הירוקים עומלים במקביל על רכש וזאת על רקע המשבר הכלכלי שהגיע בעקבות הקורונה והקושי באיתור שחקנים.

במועדון מודעים לכך שבחלון ההעברות העונה יש קושי גדול במציאת שחקנים זרים והבאתם לארץ. אפילו ג’ורג’ מנדז’ק, איתו שוחח גם אלברמן שצפוי לקבל את תפקיד הסקאוט, מציב תנאים שבחיפה לא ממהרים להסכים עליהם, וזאת לאחר שהקשר כבר עשה קולות של חזרה לכרמל. 

ירדן שועה (אינסטגרם)ירדן שועה (אינסטגרם)

ברק בכר מחפש שחקנים שיתאימו לצרכים של הקבוצה – בלם, קשר אחורי ושחקן הכנף. ישראלים בכירים אין יותר מדי על המדף וגם כאלה שעוד ישנם דורשים סכומים שבימי הקורונה, בהם מקצצים, חיפה לא תמהר לשלם. בחיפה אמרו: “לא נתפשר על איכות זרים כפי שלא עשינו בעונה הקודמת. לא פשוט להביא איכות בימים שישראל נמצאת בהם. התקציב לא ידוע עקב הקהל ובעיקר כי חלון ההעברות מאוד ארוך ושחקנים לא רוצים להגיע כעת”.

בתוך כך, בנוגע לסינטיהו סלליך הדברים כרגע נראים סבוכים ולמרות שהייתה התקדמות לעומת ההצעה הראשונה, נראה כי יש עוד פערים שמונעים את החתמתו של הקשר. מוחמד אבו פאני, באמצעות סוכנת השחקנים ויקי ואקנין, אמור לחתום על ההצעה לחמש השנים הקרובות.

סינטיהו סלליך (עמרי שטיין)סינטיהו סלליך (עמרי שטיין)