חגיגה אדירה במכבי חיפה. הירוקים זכו הערב (ראשון) באליפות לראשונה אחרי עשור ובפעם ה-13 בתולדותיהם, כאשר ניצחו 2:3 את הפועל באר שבע. בסיום המשחק השחקנים והמאמן ברק בכר חגגו עם האוהדים שמילאו את סמי עופר.

סאן מנחם אמר אחרי הזכייה: “חזרנו למקום הטבעי שלנו. כל השנה היה חיבור ענק בין השחקנים. עברתי אישית דברים לא פשוטים. הרבה זמן לא בכיתי, אני איש מאמין ואני יודע שאלוהים סלל לנו את הדרך לזכות באליפות”.

צ’ירון שרי הוסיף: “זה יום גדול, זכינו באליפות. אני מאושר עבור הקבוצה, היו כאלה שאמרו שאני לא בא למשחקים גדולים, זה היה בולשיט. אנחנו נהנה כאן גם בעונה הגדולה בכל הכוח”.

כל התגובות ברשת מהזכייה של חיפה באליפות

דולב חזיזה: “זה משהו שחלמתי עליו. כאשר זלזלו ידעתי שאעשה זאת, עם הקהל המטורף והכי גדול בארץ. הלוואי ואשאר לנצח. כל הזמן אמרתי שרוצים להצליח אז עושים זאת. אני אוהב את האוהדים”.

“זאת שנה שנייה שלי פה וחלמתי על הרגע הזה. הבטחתי שאני אזכה עם המועדון הזה באליפות ואני שמח שקיימתי. הזלזול דחף אותי. זאת לא סתם אליפות, זה משהו שידחוף את מכבי חיפה לשנים הבאות, אני מאוד מאוד שמח”.

“אני חושב שיש לנו חדר הלבשה פשוט מטורף, כל השחקנים ביחד, עם הישראלי וגם הזרים, מי שמשחק יותר ומי שפחות, כולם שמחים בשביל כולם וזה מה שנתן לנו את הכוח. אם היה אפשר לזכות קודם הייתי רוצה לחגוג קודם, אבל בסופו של דבר זכינו פה מול 30,000 צופים. יש פה חבורה של גברים בחדר הלבשה וישר אחרי ק”ש ידענו שנבוא ונעשה את זה.

“אני כבר חודש לא ישן, והערב עלינו והתפוצצנו על הדשא. קצת מאכזב שלא ניצחנו את מכבי תל אביב, אבל אנחנו אלופי המדינה והם מסתכלים עלינו מהמקום השני. בעונה הבאה יהיה יותר טוב אפילו”.

דולב חזיזה וסאן מנחם (עמרי שטיין)דולב חזיזה וסאן מנחם (עמרי שטיין)

ג’וש כהן: “אלה רגעים גדולים. האמנתי כל הזמן שניקח את האליפות ועשינו זאת בגדול. תודה לכל הקבוצה ובעיקר לשחקני ההגנה, אני שמח כלכלך וזאת הייתה עונה מדהימה. אני מאוד שמח ואני מקווה להמשיך ככה”.

כהן המשיך: “אלה היו שנתיים מדהימות, לא ידעתי למה לצפות. דיברתי עם דקל קינן וגיורא אנטמן לפני שהגעתי לכאן והם הסבירו לי הכל, למדתי את השפה ואת המקום ואני מאוד שמח כרגע. עברה שנה קשה עם הקורונה אבל התמודדנו עם זה יפה, הייתי בסך הכל 4 ימים בארה"ב. אני אשמח לקבל את ההזמנות להיות שוער נבחרת ישראל אבל בגלל אופ"א זו תהיה בעיה".

ג'וש כהן (עמרי שטיין)ג'וש כהן (עמרי שטיין)