טאלב טוואטחה חזר באופן רשמי למכבי חיפה אחרי ששיחק כליגיונר בפרנקפורט ובלודוגורץ, ואין ספק שהוא נלהב לקראת הקדנציה השנייה שלו אצל הירוקים מהכרמל. בראיון קצר שלו היום (שבת) לאתר הקבוצה מהכרמל המגן השמאלי דיבר על ההתרגשות לקראת החזרה לצפוניים.

טוואטחה אמר: “חיכיתי לרגע הזה. אני מתרגש, כיף מאוד לחזור הביתה, חיכיתי לרגע הזה ואני ממש מאושר. היו כמה הצעות מהארץ, אבל היה לי ברור מההתחלה שברגע שארצה לחזור לישראל זה יהיה אך ורק למכבי חיפה. זה הבית שלי, זה המקום שאני מרגיש בו הכי בטוח והכי בנוח ואני שמח”. אגב, הייתה למגן הצעה אחת גבוהה יותר בארץ, מצד הפועל ב”ש, והוא דחה אותה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
וולקאם בק: צפו ברגעים הגדולים של טוואטחה

האם עקב אחרי מה שקרה עם הקבוצה: “כן ובמיוחד בעונה שעברה. היה כיף לראות את סמי עופר מלא ברוב המשחקים, ואת הדחיפה של הקהל ברגעים פחות טובים. הקבוצה הייתה ממש טובה, אני מקווה שנמשיך ככה השנה ומחכים שהקהל יחזור. נהנה מכדורגל יותר, מהדחיפה של הקהל, 30 אלף איש בסמי עופר זה משהו שאין דברים כאלה”.

עוד הוסיף: “למכבי חיפה יש את כל הקומבינציה, קהל מספר 1 בארץ וקבוצה מצוינת. רק נחכה שיחזרו אלינו. ראיתי את הרמה הגבוהה של הקבוצה בליגה ובמוקדמות האירופית, מחכה להתחבר לשחקנים והחברים החדשים-ישנים ולעזור לקבוצה כמה שיותר להשיג את המטרות שלה. ירוק עולה”.

טאלב טוואטחה עם דודו דהאן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)טאלב טוואטחה עם דודו דהאן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בתוך כך, הירוקים הודיעו שכל שחקני הנבחרת של הקבוצה, עופרי ארד, מוחמד אבו פאני ונטע לביא, שהתאמנו בקפסולה בארץ, יעברו בדיקת קורונה. טוואטחה עצמו כבר עבר בדיקה עם הגעתו ארצה ויצא שלילי.