מכבי חיפה חידשה היום (שלישי) את אימוניה לקראת משחק הגביע ביום חמישי מול הפועל עפולה מהליגה הלאומית. בקבוצה מנסים לשדר שמדובר במשוכה לא פשוטה, אבל כל בר דעת במועדון מבין שאת עפולה הירוקים צריכים לנצח בכל הרכב כדי להעפיל לשלב חצי הגמר.

להוציא את עומר אצילי המוצהב ובוגדן פלאניץ' הפצוע וגודסוויי דוניו שערך אימון חלקי בלבד ונמצא בספק למשחק, לרשותו של המאמן ברק בכר צפוי לעמוד סגל מלא, כאשר ניקיטה רוקאביצה ערך אימון והחלטה לגביו לקראת המשחק תתקבל מחר. בכר מתכוון לבצע מספר שינוים בהרכב ולתת מנוחה למספר שחקנים על מנת שיגיעו רעננים ומוכנים למשחק בשבוע הבא בטוטו טרנר מול הפועל ב"ש. לטובת אוהדי חיפה הוקצו למשחק 500 כרטיסים שיו למנוי החוץ של הקבוצה. 

בוגדן פלאניץ' (עמרי שטיין)בוגדן פלאניץ' (עמרי שטיין)

אחד השחקנים שעשוי לזכות מול עפולה בדקות משחק ואולי לפתוח הוא ההולנדי יאניק ווילדסחוט. מדובר באחד השחקנים האהודים והמחוברים לקבוצה, שירצה לשכוח מהחודשים האחרונים מאז שחלה בקורונה. השחקן שבעונה הקודמת היה דומיננטי מאד וכבש ארבעה שערים בתקופה של שבעה משחקים, נעצר יחד עם כל חבריו בגלל הקורונה ורגע לפני הפלייאוף העליון.

כאשר הליגה חודשה אחרי שלושה חודשים, ההולנדי לא הצליח לשחזר את היכולת הטובה. יאניק פתח את העונה הנוכחית בהרכב, וערב יציאת הקבוצה לרוסיה מול רוסטוב חלה בקורונה. כאשר כבר חזר עם שער ובישול במשחקי הליגה מול הפועל ב"ש ואשדוד, נפצע באשדוד וחזר רק אחרי חודשיים, ולא הצליח להיכנס לקצב של הקבוצה.

יאניק ווילדסחוט (עמרי שטיין)יאניק ווילדסחוט (עמרי שטיין)

במכבי חיפה, ואין זה סוד, לא מתכוונים לממש את האופציה על השחקן ששכרו מהגבוהים במועדון ובכך יהיה ניתן לפנות משבצת של זר. ווילדסחוט מבחינתו היה רוצה מאוד להמשיך במדים הירוקים, ואם לא יעשה זאת יעדיף למצות את החזרה ולשחק מעבר לים. 

כל התגובות ברשת על הקמת הסופר ליג