במכבי חיפה מנסים לשדר עסקים כרגיל, למרות שהקבוצה טיפסה לפסגה על חשבון מכבי ת"א שאיבדה  נקודות חשובות מול אשדוד. בקבוצה מודעים לכך שהדרך לתואר עוד ארוכה וכי כרגע לפחות חובה להתרכז ולאסוף את כל שש הנקודות במשחקי החוץ בבאר שבע ומול מכבי פ"ת, על מנת להגיע עם יתרון של לפחות נקודה למשחק העונה מול מכבי ת"א.

עוד לפני המשחק נגד באר שבע, מצפה לחיפה רבע גמר הגביע נגד הפועל עפולה מהליגה הלאומית, ביום חמישי בסמי עופר. הירוקים לא מקלים ראש ביריבה והמאמן ברק בכר מזכיר בכל הזדמנות את הניצחון הקשה שהושג בתוספת הזמן לפני שני סיבובים מול אום אל פאחם משער של דוניו.

0:4 למכבי חיפה על ק״ש, בכר: ניצחון חשוב

חוסה רודריגס שהתאושש מפציעה צפוי לחזור לסגל, מי שייעדרו באופן ודאי הם בוגדן פלאניץ' שעל פי דעת אנשי הקבוצה יחזור למשחק מול ב"ש והחלוץ ניקיטה רןקאביצה שעדין סובל מפציעה בגיד האכילס, ועומר אצילי שצבר כרטיסים חמישה צהובים.

אגב, לגבי עתידו של החלוץ, הרי שנכון לעכשיו טרם התקבלה החלטה בנושא ויש לא מעט מרכיבים שיצטרכו להילקח בחשבון במשא ומתן בין הצדדים. מוחמד עוואד שזכה למחמאות מול ק"ש  נמצא בתמונת ההרכב לגביע. מי שיפתח במרכז ההגנה יהיה רמי גרשון. גם סאן מנחם צפוי לקבל מנוחה, כמו גם ארנסט מבוקה ואולי גם נטע לביא או מוחמד אבו פאני.