מכבי חיפה תחזור היום (שלישי) להתאמן אחרי הניצחון מול הפועל חדרה במחזור הפתיחה של העונה החדשה בליגת העל. בקבוצה מאמינים ומקווים שניקטה רוקאביצה שחש אתמול עדיין בכאבים בברכו אחרי שנפצע והוחלף במשחק, יחזור לאימונים מלאים. החלוץ ייבדק ובהתאם לכך יחזור בהדרגה לאימונים.

על פי כל ההערכות, מלך שערי הקבוצה יהיה כשיר למשחק בשבוע הבא מול ז'לזניצ'אר סרייבו במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. בחיפה אין כל כוונה לבקש מהנבחרת לשחרר את הנציג היחיד עופרי ארד מהאימונים עם שובה לארץ של הנבחרת ביום ראשון, כאשר לנבחרת מצפה ביום שני משחק מול סלובקיה. במצב כזה, ארד יקיים רק ביום שלישי את האימון המסכם למשחק מול הבוסנים.

אימון נבחרת ישראל בסקוטלנד

מוחמד עוואד שכבר היה עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה, התבקש להמתין עוד עשרה ימים ולהישאר בקבוצה לפני שיעשה צעד ויושאל לקבוצה מעבר לים, עד אז מקווים בחיפה למצוא שחקני חיזוק. בחיפה אמרו שחזרתו של בירם כיאל אינה נפסלת, אבל הדבר תלוי בהחלטתו של ברק בכר. במועדון משוכנעים שחזרת כיאל לקבוצה תהיה כוונת הצהרות לאליפות בתוספת בלם זר ברמה גבוהה.

מי שעושה סימנים של חזרה לכושר הוא יאניק ווילדסחוט. בקבוצה מספרים שבכר לקח את את השחקן כפרויקט: "בכר מחזיק מאוד מיאניק ומשוכנע שמדובר בחומר גלם טוב שיכול לעשות דברים טובים לטובת הקבוצה", אמרו בחיפה. ביום חמישי תקיים חיפה משחק אימון מול עירוני קריית שמונה.

נותרו 11 ימים בלבד להצטרף לליגת החלומות הרשמית של ONE כדי לזכות ברכב חדש»