כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מכבי חיפה מנסה לצרף את קשר אינגולשטאט ונבחרת ישראל אלמוג כהן. כעת הרצון מגיע לשלב המעשים והירוקים אמורים לפנות בימים הקרובים עם הצעה רשמית כדי שיפתח את עונת 2019/20 באצטדיון סמי עופר.

חרף המחצית השנייה הפחות טובה והעובדה שהמשחק הפך עבורה לעצבני יותר ופחות תכליתי, בחיפה העדיפו להסתכל על חצי הכוס המלאה וליהנות מהניצחון אמש (ראשון) 1:2 על מכבי נתניה שביסס את הקבוצה במקום השלישי, מרחק נקודה אחת בלבד מהשנייה בטבלה הפועל באר שבע שתשחק הערב מול מכבי תל אביב. 

בלבול:"לא קל,שמחים מההופעה של השחקנים"

בחיפה מודים שבעקבות הניצחון השתחרר הרבה לחץ וכי היה חושב מאוד לעצור את כדור השלג. מרקו בלבול זכה למחמאות על מספר החלטות, כאשר הראשונה שבהן היא שבלבול לא היסס לבצע זעזוע בעמדת השוער כאשר הוריד לספסל את גיא חיימוב והעדיף את עומרי גלזר, לו היה זה משחק ליגה הראשון העונה. גלזר סיפק הופעה פושרת ונראה מעט חלוד, אבל הוכיח הרבה ביטחון. 

בעקבות ההופעה שלו גלזר, הוא צפוי להמשיך לעמוד בין הקורות עד סוף העונה. יחד עם זאת, ידוע כי השוער לא יישאר אצל הירוקים כשוער שני ושוב יתייבש עונה שלמה, וכפי שפרסמנו ב-ONE מחפשת להביא שוער זר לעונה הבאה. הוא עשוי לבקש להיות מושאל לקבוצה אחרת כדי לשחק בה ולצבור דקות כפי ששוער בגילו צריך ולא לשבת על הספסל עונה שלמה.

ההחלטה השנייה שזיכתה את בלבול ביותר ממילה טובה היא העובדה שלא היסס לבצע חמישה שינויים בהרכב לעומת ההרכב שפתח בהפסד מול חדרה וידע לחזור למערך של שלושה בלמים שמוכיח כל פעם מחדש שמדובר במערך שמתאים לסגל השחקנים העומדים לרשותו. עאיד חבשי הציג יכולת  גבוהה והופך לשחקן הכי משמעותי במרכז ההגנה, גם החזרה להרכב של שחקנים דוגמת ג'ורג' מנדז'ק ,ניקיטה רוקאביצה ומעל כולם הכישרון ירדן שועה, הוכיחו את עצמם. אוהדי הקבוצה "התאהבו" בשועה, שכל נגיעה שלו לוותה בקריאות עידוד.

ירדן שועה מנסה לחדור פנימה (עמרי שטיין)ירדן שועה מנסה לחדור פנימה (עמרי שטיין)

גם מנדז'ק היה טוב מאוד בקישור, אך זה לא אומר דבר וחצי דבר על עתידו במועדון: "מגיע לבלבול מחמאות על איך שהכין אותנו למשחק, השתחרר אצלנו הרבה לחץ והניצחון היה חשוב מאוד. שועה הוא ללא ספק כוכב כדורגל שנמצא רק בתחילת דרכו ויהיה עליו עוד מה לשפר, אבל רואים שהקהל התאהב בו", אמרו בקבוצה .

בלבול ממשיך להתעקש לא לדון בעתידם של 11 מחניכיו שמחכים להחלטת המועדון באשר למימוש האופציה עליהם, אבל נראה שלפחות חלק מהשחקנים ישוחררו על מנת להתחזק בשחקנים טובים יותר. עכשיו, בחיפה העיניים יהיו נשואות למשחק הערב בתקווה שמכבי ת"א תגבור על ב"ש, לפני ההגעה של הירוקים לטוטו טרנר, משחק לו יהיו השלכות על הכרטיס לאירופה.