במקביל לחגיגה הביתית והנוספת מול קריית שמונה, במכבי חיפה צריכים היום (שבת) להיות כרגע מודאגים רק מדבר אחד – בוגדאן פלאניץ’, שנמצא בעונה טובה מאוד, נפצע בברכו במהלך היתקלות עם יוג’ין אנסה ובעקבות כך הבלם הסרבי הוחלף בדקה ה-66 של ההתמודדות החד צדדית באצטדיון סמי עופר. אבל פרט לפציעה, היה משחק ובו הירוקים רשמו 0:4 מרשים, ועלו זמנית לפסגה.

ברק בכר: “היריבה היא לא העניין אלא איך אנחנו באים וממשיכים את היכולת הטובה שלנו. פתחנו עם שני משחקים ראשונים בפלייאוף בלי לנצח וידענו שזה יותר מדי. ידענו שאין דרך חזרה מהמשחקים בשבועיים האחרונים והיה חשוב לבוא ולהראות עליונות ועשינו את זה”.

“בכל משחק שעובר אנחנו מתקרבים לסוף העונה ואנחנו מבינים את החשיבות והשחקנים הבינו שאין אופציה אחרת חוץ משלוש נקודות. בנוסף לאיכות שיש לנו, צריך להוסיף דברים קטנים שיכולים להכריע משחקים ולא ליפול בדברים הקטנים, והשחקנים מבינים מה צריך לעשות. אנחנו יודעים שזה בידיים שלנו”.

הפציעות: “רודריגס אמור לחזור בשבוע הבא, אני מאמין שרוקאביצה גם יהיה לרשותנו בקרוב, אבל זאת ההוכחה שיש לנו סגל טוב. אנחנו זקוקים לכולם”.

בוגדן פלאניץ' נפצע (רדאד ג'בארה)בוגדן פלאניץ' נפצע (רדאד ג'בארה)

דולב חזיזה: “ברור שאני מתוסכל שלא כבשתי, אבל אני לא כופה את עצמי על המשחק ואם זה לא קרה עכשיו זה יקרה במשחק הבא. מכבי חיפה קבוצה טובה מאוד, יש לנו סגל מספיק עמוק וטוב למלא את המקום של מי שחסר. אנחנו ממשיכים קדימה ואני מקווה שנעמוד בזה. כל יום לפני שאני הולך לישון אני חושב על האליפות ולפני כל אימון ומשחק, זה לא דבר של מה בכך. אם לא היינו בשלים לעשות את זה לא היינו במצב שאנחנו נמצאים בו. אנחנו נילחם עד הסוף ואני מקווה שזה יהיה שלנו”.

קובי רפואה: “במחצית הראשונה למרות שחיפה שלטה, הגענו לכמה מצבים טובים, אבל הקבוצה היותר טובה ניצחה. במחצית השנייה זה היה לא נעים וטוב שזה נגמר ככה. אנחנו לא נוריד את הראש ואני ארים את השחקנים. יש לנו עכשיו שלושה משחקי בית. השחקנים נותנים כל משחק 200 אחוז, הם מחוייבים, מתאמנים ברצינות. זה לא נעים לקבל תבוסה כזאת אבל הפער הוא 2 נקודות בלבד מהמקום הרביעי”.