במכבי חיפה מצפים להחלטת המאמן מרקו בלבול בנוגע לזהות הבלם הזר שאמור להגיע ולפי שעה נראה שהמאמן ממשיך להתלבט ולא סגור על אף אחד מהמועמדים הפוטנציאלים שיש על השולחן. רק לאחר שהמאמן מרקו בלבול יחליט בנושא תתקיים פגישה עם יעקב שחר על מנת לנסות ולקדם במו"מ מהיר את צירוף הבלם החדש לקבוצה. אגב, אותם הדברים אמורים לגבי הקשר האחורי שבלבול רוצה להביא וכזה טרם נמצא.

בינתיים, הירוקים ללא שני שחקנים זרים מיועדים, מוכיחים שבכל זאת יש על מי לסמוך. אתמול (שבת) מול מכבי נתניה, הצפוניים שלטו ללא עוררין במשחק ולדעת כולם במועדון מדובר בקבוצה הרבה יותר טובה וחזקה משנה שעברה דבר שמעורר אופטימיות גדולה באשר לרצון לראות את חיפה של העונה חזק במאבק האליפות: "נרוץ השנה עד הסוף. יש לנו קבוצה חזקה ומגובשת מאוד, מה עוד שהצטרף אלינו כוכב כמו צ'ירון שרי, שכבר אתמול ניתן היה לראות איזה תוספת כוח הוא לקבוצה" אמרו בקבוצה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: לא ראיתי שדולב הושיט לי יד

שרי לא היחיד שזכה למחמאות. גם נטע לביא ובעיקר דולב חזיזה שבישל את השער הראשון היו טובים. אגב, במועדון דאגו מהר מאוד להעביר את פרשת אי לחיצת היד של בלבול לחזיזה בזמן שהשחקן הוחלף וירד מהמגרש. בלבול התנצל שלא ראה את ידו של חזיזה מושטת לעברו, אבל גם המאמן כבר הבין מאוחר יותר שהוא חייב להיות יותר ערני לסביבה גם אם הוא מרוכז במהלכים של חניכיו בדשא.

רמי גרשון עבר בדיקה אחת ויעבור בדיקה נוספת בעקבות הפציעה בשרירי הבטן. המועדון הודיע כי גרשון יעבור הערב טיפול רפואי אצל אורטופד הקבוצה, ד"ר בצלאל פסקין, במהלכו יקבל זריקה. בעוד שלושה ימים תתקיים הערכת מצב רפואית, בה יינתן אבחון מדויק לגבי חזרתו לכשירות. על פי כל ההערכות גרשון לא יפתח את העונה ויחזור רק לקראת הדרבי.

ירדן שועה (עמרי שטיין)ירדן שועה (עמרי שטיין)

בתוך כך,  שחקן העבר עומר בוקסנבאום צייץ לגבי נושא לחיצת היד של בלבול: ”אחלה מרקו, מי שמכיר אותו – יודע שהוא בוודאות לא שם לב לחזיזה למרות המגע. סיפור קטן שתבינו בקטנה מי האיש: משחק ליגת האלופות נגד אולימפיאקוס, נגמר המשחק, הוא עלה לאוטובוס שלהם והתיישב שם. זה מרקו”.