# ליאור רפאלוב ואנטוורפן השיגו הערב (שישי) 1:3 על קורטרייק במסגרת המחזור ה-7 בליגה הבלגית, כאשר הקשר הישראלי, שעשה את השינוי, נכנס עם פתיחת המחצית השנייה בפיגור וראה את קבוצתו מאזנת משער עצמי אומלל של טרנט סיינסבורי, ששוחרר ממכבי חיפה. הבלם ניסה להרחיק כדור רוחב, אך גלש ברשלנות והכניס את הכדור בעוצמה לשער קבוצתו. בדקה ה-82 הגיע הרגע הגדול של הישראלי, שהבקיע בבעיטה חופשית נפלאה והעניק לקבוצתו, שכבשה את השלישי בתוך תוספת הזמן, את שלוש הנקודות.

# ירין פרץ, אקס הפועל תל אביב, עלה לבכורה שלו בליגה הקפריסאית כשפתח בהרכב קרמיוטיסה קבוצתו החדשה במסגרת המחזור ה-5 בליגה הקפריסאית מול פראלימני, וסייע לה לנצח 1:2. זהו היה ניצחון הבכורה של הקבוצה בליגה, והיא טיפסה למקום ה-9 בטבלה. לזכות קרמיוטיסה כבשו איסמעיל סאסי בדקה ה-79 וחוזה רומו בדקה ה-88, אלבס כבש ליריבה מוקדם יותר בפנדל בדקה ה-4.

# בטורקיה, איסמעיל ריאן אמנם לא פתח בהרכב, אך עלה מהספסל בדקה ה-76 בהופעתו השנייה במדי אדנספור מהליגה ה-2 בטורקיה, ולא הצליח להשפיע על המשחק שהסתיים ב-0:0 מול קצ'יורנגוצ'ו.

# נמשיך לליגת המשנה בשווייץ, שם הנציג הישראלי, אנאס מחמיד, היה שותף ל-2:5 הגדול של ווינטרטור על אראו במסגרת המחזור ה-2. מחמיד עלה כמחליף בדקה ה-78 של ההתמודדות ו-11 דקות מאוחר יותר הוא גם רשם בישול.

צפו: עטר כיכב, בית"ר ניצחה את אשדוד 1:3