כשהיא במומנטום חיובי לאחר שלושה ניצחונות ליגה רצופים, עירוני ק”ש תגיע מחר ב-17:30 למשחק בייתי מול מכבי חיפה הנאבקת מול האלופה מכבי תל אביב על האליפות העונה. החבורה מהצפון פתחה את העונה בצורה מאכזבת אך רשמה רצף מרשים במשחקים האחרונים וכעת, מקווים במועדון לשמור על הבית גם במשחק הקרוב למרות היריבה איכותית.

"אין ספק שמכבי חיפה של העונה היא קבוצה חזקה מאומנת ומצוינת, אבל בבית שלנו וביכולת מהמחזורים האחרונים אנחנו יכולים וצריכים להשאיר את הנקודות כאן במגרש בקריית שמונה", ציינו במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול:"המטרה הייתה להחזיר את השמחה לקהל"

סוגיה מרכזית לקראת המשחק הנה מצב המגרש. בעבר לא פעם משחקים היו בספק בשל ריבוי גשמים והצטברות של שלוליות שלא אפשרו קיום משחק תקין ואף גרמו לדחיית משחקים. אמש ירדו משקעים רבים בעיר הצפונית ונוצרו שלוליות במגרש, אך התחזיות כי עד למשחק תהיה ירידה משמעותית בכמות המשקעים שעשויה לאפשר את קיומו כמתוכנן. הבוקר מצב המגרש בעיר הצפונית מצוין וללא שלוליות בכלל כך שבמידה ולא ירדו כמויות גשם קיצוניות המשחק יתקיים כמתוכנן.

האצטדיון בקריית שמונה (שלום אלבז)האצטדיון בקריית שמונה (שלום אלבז)

עידן נחמיאס, קפטן הקבוצה אמר לקראת המשחק: "אנחנו מגיעים למשחק אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים ומאוד רוצים לשמור על מומנטום חיובי. יחד עם זאת אנחנו מתמודדים מול אחת הקבוצות הטובות בליגה ונצטרך לתת כל שביכולתנו כדי לנסות לשמור את הנקודות בבית שלנו. בהזדמנות זאת אבקש לפנות לקהל שלנו: אנחנו צריכים אתכם. את כולכם. אוהדי חיפה יגיעו בהמוניהם למשחק ונשמח מאוד לקבל את הדחיפה בבית  מכמה שיותר אוהדים שלנו".

עידן נחמיאס (ניסן עייש)עידן נחמיאס (ניסן עייש)

רפואה מצידו צפוי להמשיך עם ההרכב שהביס 0:3 את כפר סבא. שינוי אחד נכפה על המאמן והוא החלפתו של השחקן הבולט בקבוצה הצפונית במחזורים האחרונים - ג'יימס אדניי, שהורחק בדקות הסיום במחזור החולף.

הרכב משוער: דזיוגאס ברטקוס, אורי צעדון, עידן נחמיאס, אורי דהן, אמיר בן שמעון,  גל שיש, סמואל בראון, עדן קרצב (דה סילבה), עומר לקאו, מוחמד שכר ויואל אבוחצירה.