לאחר שקופחה פעמיים בעקבות שתי טעויות שיפוט ב-0:0 מול הפועל חיפה, שהשלים עבורה חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון, הפועל רעננה ממשיכה בהכנותיה לקראת משחקה הבא ביום שבת ב-18:00 מול עירוני קריית שמונה.

מאמן הקבוצה, מנחם קורצקי, התייחס לאכזבה מול הפועל חיפה ואמר: "לגבי המשחק שהיה מול הפועל חיפה, בתוך הקבוצה, מבחינתי, פחות התעסקנו בטעויות השיפוט. העדפנו לקחת דברים טובים מהמשחק, גם בנושא שלא נשברנו מבחינה מנטלית, זה היה מאוד חשוב ומאוד קשה וצריך לתת מילה טובה לשחקנים שנלחמו עד הסוף, וכמובן העובדה שעשינו מחצית ראשונה טובה ויצרנו מצבים, זה מעודד מאוד. יחד עם זאת, אנחנו חייבים לנצח במשחקים כאלו כי אנחנו צריכים את הנקודות״.

קורצקי: נעשה לנו עוול

היריבה שתגיע עם קובי רפואה על הקווים: ״לגבי המשחק מול קריית שמונה, אנחנו יודעים מה ההשלכות של מאמן חדש על הקבוצה, נבוא ונתכונן כמו שצריך. קריית שמונה, בלי שום קשר להחלפת המאמנים שביצעה, עשתה משחק טוב מול הפועל באר שבע והייתה קרובה לנצח את המשחק, אבל מבחינתנו אנחנו מאוד רוצים לנצח את המשחק כדי לחזור עם הנקודות מהצפון".

קשר הקבוצה בן סביר הוסיף: "אין ספק שהייתה אכזבה מאוד גדולה מהמשחק מול הפועל חיפה ביום שני, הרגשנו שהיינו שווים הרבה יותר מנקודה ובסיטואציה אחרת היינו צריכים לצאת עם שלוש נקודות, מצד שני אנחנו מעודדים מהיכולת ומהעובדה שלא ספגנו שער״. 

בן סביר (שחר גרוס)בן סביר (שחר גרוס)

״השבוע הייתה הכנה קצת שונה למשחק מול קריית שמונה בגלל שהיה משחק באמצע השבוע, אבל היה לנו זמן להתאושש וחזרנו לעבוד בידיעה שאנחנו באמת צריכים נקודות ויכולת טובה כבר לא תספיק לנו. אני מקווה ומאמין שנצליח לעשות את זה ביום שבת", הוסיף הקשר.