הפועל רעננה עלתה הערב (רביעי) לשלב רבע גמר גביע המדינה, לאחר שגברה 2:4 בחוץ על אדומים אשדוד במשחק רווי שערים בין המארחת מליגה א’ דרום לקבוצה מתחתית ליגת העל, בהתמודדות שהתקיימה באצטדיון הסינטטי של המארחים.

מאמן הפועל רעננה, ניסו אביטן, אמר בסיום על העלייה לשלב הבא: “כיף מאוד להעפיל לרבע הגמר, זה מפעל מרגש שאפשר לעשות בו דברים יפים, אך אנחנו גם זוכרים את מצבנו בליגה, וזה לא יהיה שווה הרבה אם לא נדע לעשות את הדברים גם בליגה. לא קל לשחק על דשא סינטטי, אך עדיין בכל פעם שרצינו, לחצנו קצת על הגז והבקענו את השערים, גם בשערים שספגנו אני חושב שהיה לנו חלק וקצת עזרנו להם, אך מבחינתי הכי חשוב היה לעשות וי ולעבור לשלב הבא. מבחינתי לקחת גביע עם רעננה זה יהיה חלום, אך כרגע זה עוד רחוק, יש עוד שלושה משחקים, אך שוב פעם אני חוזר על זה שהליגה יותר חשובה”.

הדיבורים סביב קייס גאנם וההתעניינות מצד מכבי תל אביב: “אולי זה השפיע על היכולות שלו במשחק הזה, אך אנחנו קבוצה מקצוענית, והוא שחקן מקצועני והוא צריך לדעת להתמודד עם זה. שוב פעם אני אומר - אין הצעה קונקרטית, בינתיים רק הרבה שמועות ולחשושים, ברגע שיהיה משהו הדברים יקרו, אך כרגע אין שום דבר”.

שחקני רעננה חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני רעננה חוגגים (חגי מיכאלי)

מנגד, מאמן אדומים אשדוד, יובל נעים, דיבר על ההדחה: “אני חושב ששיחקנו טוב, למרות שספגנו שערים קלים מדי, אני מרוצה מהקבוצה שלי. החלק ההגנתי שלנו עבד קצת פחות טוב, קיבלנו שערים שאנחנו לא צריכים לספוג, אך בסך הכל החזרנו את הכבוד שאבד לנו במשחק האחרון בליגה. ראינו במשחק הזה קבוצה יוזמת, מתקיפה, ואם היינו משפרים את הקטע של הספיגה היינו יכולים לעשות תוצאה טובה. דווקא בדקות הטובות שלנו, ב-2:1, קיבלנו גול שטותי, אבל זה הכדורגל. אני חושב שנבנה במועדון הזה דבר טוב, ואם יהיו סבלנות ואורך רוח נביא את המקום הזה למקומות שהוא צריך להיות בהם. עשינו בהתמודדות הזאת דברים יפים. מבחינת רצון ולחימה, ודווקא כשהפסדנו אני רוצה לבוא ולפרגן לשחקנים, מגיעה להם מילה טובה".

יובל נעים (חגי מיכאלי)יובל נעים (חגי מיכאלי)