אחרי שהמגן הימני עדי נמני נפרד מהפועל רעננה בתום 8 עונות בפוסט נוקב בפייסבוק בו תקף את התנהלות המועדון בעניינו, כעת הגיע תורו של הקפטן השני של הקבוצה בשנים האחרונות, הקשר הדפנסיבי הוותיק בן בנימין, שנפרד מהאדומים מהשרון, במדיהם שיחק מ-2013.

בנימין בן ה-34, שכמו נמני עזב את רעננה באופן מיידי ולא ייקח חלק במאבק ההישרדות בפלייאוף התחתון תחתיו של המאמן החדש אייל לחמן, פרסם היום (שני) פוסט בו התייחס לתקופתו ברעננה ולצורה בה נאלץ לעזוב את המועדון, כאשר גם הוא מחזיק בבטן מלאה על התנהלות המועדון ושל הבעלים אשר אלון בפרט.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם להיות אוהד כדורגל זו הפרעה נפשית?

בנימין כתב בפוסט שהעלה: ״וזה הרגע הנה באה באה השעה. מה תביא איתה הרוח, מה ימיס את הדממה. ויש סיבות לכל דבר, יש חלום שלא נגמר. הגיע השעה להיפרד ולא בגללי! זה כואב לי אחרי 7 שנים במועדון ואחרי שהייתה לי הזכות להיות הקפטן של הפועל רעננה רוב השנים לעזוב בצורה כזאת״. 

״מה שאפיין את הפועל רעננה זאת הייתה האווירה המשפחתית, כשאמרו רעננה תמיד ישר עלה חום ומשפחה. אז נכון, ברגע שתמיד היית אומר על הכל אמן אז הכל היה חם ומשפחתי אבל ברגע שאתה עומד על דברים שמגיעים לך פתאום אתה מגלה דברים אחרים ופרצופים אחרים! מפאת כבודו של המועדון לא ארחיב עוד כי מי שמכיר אותי יודע שאני לא בנאדם כזה״, הוסיף בנימין ברמיזה.

אשר אלון (רדאד ג'בארה)אשר אלון (רדאד ג'בארה)

לסיכום, כתב הקשר: ״עכשיו אצטרך לשבת בצד וכמובן שאעודד אתכם חבריי לקבוצה ומאמין בכם ומקווה שתעמדו במשימה להישאר בליגה. אני מאמין שאתם יודעים שנתתי את כל כולי מהלב והנשמה לקבוצה, ויתרתי על הדברים הכי משמעותיים שיש לבנאדם בחיים כדי להיות על המגרש כל משחק וכל דקה. אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי אני אוהב אתכם. אני אומנם פגוע אבל אני בנאדם מאמין ובטוח שדלת אחת נסגרת יפתחו עוד הרבה דלתות בעזרת השם. בנימה אופטימית זאת אומר שהחלום לא נגמר, אני חי נושם ובועט כדורגל״.