בהפועל רעננה הייתה שביעות רצון רבה מהיכולת ב-1:1 מול עירוני קריית שמונה אתמול (רביעי) במסגרת המחזור ה-15 בליגת העל בכדורגל, אך במועדון בטוחים שהיו יכולים וצריכים לחזור מהצפון עם עוד שתי נקודות. 

ברעננה מרוצים מכך שההפסד בפנדלים בגביע המדינה להכח עמידר רמת גן מליגה א’ לא השפיע על הקבוצה גם במשחק מול ק”ש ומכך שברוב שלבי המשחק הקבוצה הציגה עליונות על החבורה הצפונית. 

סילבס:יש אכזבה

מי שגרפו את מרבית המחמאות הם הבלם בן והבה, הקשר הצעיר בן סביר והשוער אסף צור, שלמרות השער שספג, עצר לפחות שער אחד בטוח כאשר הדף מצוין נגיחה של עדן שמיר בדקה ה-38. בנוסף, מי שכמובן זכה למחמאות הוא כובש שער השוויון של רעננה, אור דסה. 

בתוך כך, ברעננה חוששים שהקפטן השני בן בנימין ייאלץ להיעדר בתקופה הקרובה לאחר שנפגע פעם נוספת בשריר הירך האחורי והוחלף כבר בדקה ה-21, זאת לאחר שנפצע באותו שריר והוחלף ב-1:2 על בני סכנין לפני שבוע וחצי. הקשר הוותיק ייבדק בימים הקרובים, כאשר במועדון מקווים שפציעתו לא הוחמרה. 

שחקני הפועל רעננה חוגגים (ניסן עייש)שחקני הפועל רעננה חוגגים (ניסן עייש)

בלם הקבוצה עידו לוי סיפר ל-ONE בסיום: “למרות שלא ניצחנו, בכל זאת מדובר במשחק חוץ קשה בקריית שמונה וידענו לחזור מהפיגור שהיינו בו ולא היינו רחוקים מלנצח במשחק הזה. שיחקנו טוב והיינו יכולים לנצח. הייתה ירידת מתח בגביע, שיחקנו מול קבוצה מליגה א’, לא היינו מוכנים ושילמנו על כך ביוקר, אבל ידענו להרים את עצמנו לליגה, אנחנו יודעים שזה הלחם והחמאה שלנו. היו הרבה דקות שהיינו עדיפים על קריית שמונה, חבל שלא ידענו לתרגם את זה לניצחון, אבל אנחנו כבר עם הפנים למשחק מול מכבי תל אביב בשבת ונצטרך להגיע מוכנים”. 

ההכנות לקראת מכבי ת”א: “אני לא חושב שהיכולת שלנו הפעם, למרות שהיינו טובים נגד ק”ש, תספיק. נצטרך להתאים את עצמנו אליהם כי הם בכושר מצוין וניתן את הכל בתקווה לצאת עם משהו מהמשחק הזה”. 

העובדה שמנחם קורצקי רצה להתפטר לאחר ההפסד להכח עמידר רמת גן בגביע: “מנחם בן אדם אמוציונלי מאוד, לטוב ולרע. הוא לקח את המשחק בגביע ללב ובאמת לא נראינו טוב ואפשר להבין אותו. אנחנו שמחים שהוא חזר בו כי עברו עלינו כמה ימים לא קלים, אבל ידענו להרים את עצמנו וראו את זה שהראנו הרבה אופי מול ק”ש למרות שלא נראינו טוב במשחק הגביע”. 

מנחם קורצקי (ניסן עייש)מנחם קורצקי (ניסן עייש)

הפציעה של בן בנימין: “עוד מוקדם לאבחן, אבל כן, לצערי נראה שמדובר בפציעה לא פשוטה במיוחד ונראה שלפחות מול מכבי תל אביב הוא לא יוכל לשחק ונאלץ להסתדר בלעדיו. הוא שחקן מאוד משמעותי, אין לו תחליף ונקווה שהוא יחזור מהר, אנחנו צריכים אותו איתנו”. 

השפעת שחרורם של נמניה ניקוליץ’, עומר ורד ודין מימוני: “זה כבר מאחורינו, אמנם הם חברים טובים שלנו והיו חלק משמעותי בקבוצה גם אם מקצועית הם שיחקו פחות, חברתית היה להם חלק מאוד משמעותי. אבל אין מה לעשות, זה מאחורינו כבר, זה הכדורגל, הכל נזיל ועברנו את זה ומסתכלים כבר קדימה. אנחנו מקווים להתגבש ולהיות עוד יותר טובים. איך הפועל רעננה תסיים את העונה? אני מקווה מאוד שאמצע טבלה ומעלה, זו השאיפה שלנו”.