הפועל רעננה קיוותה לפחות באופן זמני להיחלץ מהמקום האחרון, אך הערב (שבת) נראתה רע מאוד ורק בזכות כמה הצלות נאות של שוערה אסף צור נפרדה ב-1:1 עם הפועל חדרה, שהייתה טובה יותר וסבלה מחוסר מזל, זאת לעיני 350 צופים בלבד באצטדיון המושבה במסגרת המחזור ה-16 בליגת העל.

מאמן הפועל חדרה, שרון מימר: "אפשר להגיד שהמחצית הראשונה הייתה פחות טובה שלנו, מחצית שנייה יצאנו עם אנרגיות אחרות ויותר התקפיים, אני שמח שחזרנו למשחק ובסוף זה היה יכול להיות פינג פונג לפה או לפה, התיקו בסופו של דבר משקף את מה שהיה". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: ״גם נקודה היא יקרה במאבקי התחתית״

“בארבעה משחקים שאני פה מבחינה התקפית עשינו את המשחק הכי טוב, הגענו להרבה מצבים, מבחינה הגנתית סך הכל אנחנו בסדר לאור מה שאנחנו עוברים עם הפציעות. זה המקום להגיד מזל טוב לחגי גולדנברג ואשתו על הולדת הבן. אנחנו  נצטרך עוד שחקנים שיעזרו לקיימים כי הם שחוקים ובגלל זה גם יש הרבה פציעות, הסגל פה חסר קצת. מקווה שגם נקבל במהרה את כל הפצועים ואז הסגל יהיה טוב". 

ניסו אביטן (חגי מיכאלי)ניסו אביטן (חגי מיכאלי)

ניסו אביטן: "אני חושב שכל משחק שלא ננצח בו אני אצא מאוכזב בטח אם זה משחק בית, עשינו כל מה שאנחנו יכולים כדי לנצח. בחצי הראשון קצת הלכנו אחורה ולא אהבתי את זה, בחצי השני ספגנו שער עם פתיחת החצי השני וניסינו בכל דרך לנצח אבל לצערי זה לא עבד". 

"גם בטדי בחצי השני יזמנו למרות שיותר קשה לשחק נגד בית"ר בטדי, אבל היום לפחות ראיתי יוזמה ורצון אצל השחקנים לנסות ולכבוש שערים, היינו קרובים אבל עדיין זה מאכזב. קשה לי להיות מרוצה שלא מנצחים אבל יש שחקנים טובים, הסגל שלנו שווה יותר ממה שאנחנו מייצרים עד עכשיו אבל גם הנקודה היא יקרה במאבק הזה".