לא רק יונתן כהן ייעדר במכבי תל אביב במשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג. אדוארדו גררו סובל מפציעה ולא טס לסלובקיה עם הצהובים שיצאו לטרנאבה לקראת המשחק הערב (חמישי) ב-21:15 בסגל חסר. החלוץ שרוצה לעזוב נשאר כצפוי בישראל, הפנמי מתח את השריר האחורי במשחק האחרון מול סוטייסקה ולא הצליחו להכשירו במהלך השבוע.

גם דניאל טננבאום עדיין לא החלים לגמרי מהפציעה בגבו ודניאל פרץ ימשיך לפתוח בין הקורות כאשר אנדראס יאניוטיס הוא השוער השני. אייל גולסה המחלים מפציעה ועדיין לא כשיר נותר גם הוא בישראל. גם אורוש ניקוליץ’ ופארפה גויאגון שלא רשומים בסגל הקבוצה לאופ”א. כמו כן, החלוץ הצעיר דור תורג'מן נמצא עם נבחרת הנוער. 

פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)

כתוצאה מהפציעה של גררו וההיעדרות של יונתן כהן, פטריק ואן לוון יבצע שני שינויים ב-11. טל בן חיים צפוי לפתוח במקום כהן. את המקום של גררו ימלאו איילון אלמוג או מתן חוזז. מצב לא אידיאלי בלשון המעטה עבור הצהובים לפני המשחק מול הסלובקים. מי שחוזר לסגל הוא הקפטן שרן ייני.

ואן לוון אמר לקראת המשחק: “יש ליריבה איכויות ושחקנים מגוונים. בכל משחק אנחנו רוצים לנצח וננסה לעשות זאת עם הפילוסופיה שלנו, אנחנו יודעים מה יש ליריבה להציע וננסה לשחק ברמה הגבוהה ביותר שלנו ולשם אנחנו מכוונים. השחקנים שנרשמו למשחק כשירים ועומדים לרשותנו”.

פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)

הקפטן שרן ייני נשאל על הפעם הקודמת בה שיחק בסלובקיה, עם נבחרת ישראל: “אני זוכר ששיחקתי בסלובקיה וזה היה משחק קשה, ניצחנו משער של ערן זהבי בסיום ולאחר מכן הוא חלה בקורונה כך שהוא נתן עבודה טובה למרות שהוא נדבק. סלובקיה הייתה טובה יותר מאיתנו בהתחלה, ואז התעוררנו בהמשך”.

שרן ייני (רדאד ג'בארה)שרן ייני (רדאד ג'בארה)

עוד אמר: “ניתחנו את היריבה, יש לה שחקנים מהירים בהתקפה והגנה חזקה. הם הראו אופי במשחק האחרון, זה יהיה משחק קשה עבור שתי הקבוצות ואני מקווה שנהיה בצד המנצח, נעשה את הטוב ביותר שלנו אבל בכדורגל אי אפשר לדעת. המטרות שלנו? תמיד אנחנו רוצים להיות בתחרות אירופית ולקבל את הניסיון הרב ביותר, אנחנו רוצים להעפיל וליהנות מכדורגל. זה אף פעם לא קל, טרנאבה עלתה לליגה האירופית לפני כמה שנים ולאחר מכן היה להם קשה. צריכים להיות דרוכים ומוכנים מההתחלה, אבל רוצים להגיע הכי רחוק”.

הרכב משוער: דניאל פרץ, אנדרה ז'ראלדש, לואיס הרננדס, מתן בלטקסה, אנריק סבוריט, דן גלזר, שחר פיבן, אבי ריקן, אילון אלמוג, טל בן חיים ואוסמה חלאילה.