אחרי שיונתן כהן ומאור קנדיל האריכו חוזים, מכבי תל אביב הודיעה היום (רביעי) כי החלוץ אילון אלמוג חתם על חוזה חדש לחמש שנים – עד סוף עונת 2023/24. העונה אלמוג רשם הופעה אחת בליגה, כשפתח בהרכב ב-0:4 על בית”ר ירושלים באצטדיון טדי.

בחודש ינואר 2019 אלמוג כבר סיכם בבית”ר ירושלים ומשה חוגג החליט להשקיע 1.5 מיליון אירו על מחצית מהכרטיס של החלוץ שהושאל בזמנו לבית”ר תל אביב/רמלה (כיום בית”ר ת”א/בת ים), אך בית”ר ירדה מהעסקה בסופו של דבר.

אילון אלמוג עם הכדור (חגי מיכאלי)אילון אלמוג עם הכדור (חגי מיכאלי)

אלמוג אמר לאתר הרשמי: "אני שמח ונרגש לחתום על חוזה חדש במועדון שהוא כמו בית בשבילי ב-9 השנים האחרונות. אני מעריך ומודה למועדון על האמון בי ולא יכול כבר לחכות להחזיר על הדשא ולשמח את האוהדים בבלומפילד ובכל מגרש אחר. יאללה מכבי!".

המנכ"ל היוצא של מכבי ת"א, בן מנספורד, הוסיף: "אלו חדשות מאוד מרגשות עבור כל מי שקשור למכבי. אילון הוא כישרון יוצא דופן בישראל ואחרי שכיכב במדי קבוצות הנוער, ראינו איך הרשים במהלך שתי תקופות השאלה מוצלחות במדי בית"ר תל אביב והפועל חדרה בעונה שעברה. ההתקדמות של אילון קיבלה גם הכרה כשזכה לזימון לנבחרת הלאומית של ישראל. במהלך טרום העונה, אילון הרשים את ולדימיר איביץ' והצוות שלו ועכשיו הוא חלק בלתי נפרד מסגל הקבוצה הבוגרת. חוזה חדש ומשודרג זה מראה עד כמה אילון התקדם, ובאותו זמן נותן לו תמריץ להמשיך ולדחוף עצמו קדימה. אני מקווה כי אילון ימשיך בעבודה הקשה ויהפוך בעתיד לכוכב במכבי. זוהי דוגמה נוספת המוכיחה כמה מיץ' מחויב למחלקת הנוער והשחקנים אותה היא מייצרת".