דן ביטון, שהושאל בעונה החולפת למכבי תל אביב מלודוגורץ הבולגרית, מעורר עניין מצד פרנצווארוש, אלופת הונגריה שגם שיחקה העונה בשלב הבתים של ליגת האלופות מול ברצלונה ויובנטוס, כך נודע ל-ONE. בשלב זה הקשר לא צפוי להמשיך אצל מחזיקת הגביע, והכול תלוי בהתפתחות שתהיה לגביו בנוגע להונגרים.

ביטון רשם העונה 44 הופעות בכל המסגרות עם מכבי ת”א, כבש שבעה שערים, מתוכם שניים באירופה, ובישל תשעה. כאמור, לא נראה בשלב זה שהשחקן ששייך ללודוגורץ יישאר בקריית שלום. פרנצווארוש היא הקבוצה המעוטרת ביותר בכדורגל ההונגרי ונחשבת לאימפריה מקומית.

דן ביטון חוגג (חגי מיכאלי)דן ביטון חוגג (חגי מיכאלי)

בתוך כך, למכבי ת”א עדיין אין שוער ראשון לעונה הבאה. הקבוצה נמצאת במשא ומתן עם דניאל טננבאום אך עדיין יש פערים בין הצדדים וגם הצהובים מבינים כי הנושא יצטרך להיפתר בהקדם.

בכל הקשור לזרים, במכבי ת”א לא מתרגשים שהעניין לוקח זמן במציאת הרכש כאשר גם בשנים האחרונות לקח זמן ממושך מהרגיל לצרף שחקנים, אך בסופו של דבר בשלוש השנים האחרונות פגעה בזרים שנחתו בארץ, להבדיל ממה שהיה קודם לכן. בקבוצה יודעים שגם בגלל היורו זה יכול לקחת יותר זמן ובמקביל ממשיכה לבדוק לגבי מספר שחקנים מהליגה הספרדית. 

דניאל טננבאום (רדאד ג'בארה)דניאל טננבאום (רדאד ג'בארה)

מכבי ת”א החלה אתמול (שלישי) כזכור את אימוניה לעונה הבאה כאשר שחקן הרכש עידן נחמיאס היה עם הקבוצה. יחד איתו גם לואיס הרננדס שעתידו מעורפל, וכן מספר שחקני נוער ומושאלים שחזרו, כשמדובר בתאומים גלזר, יחד כמובן עם אחיהם דן, פארפה גויאגון, רונן חנצ’יס, עידו שחר, תומר מכלוף רוסלן ברסקי, ונדב נידם.

אוסאמה חלאילה מוצג במכבי ת"א